Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 522 pre BMW 5-series Touring (F11)

Produkty

Cena: 

220.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

3.00 EUR s DPH

ZADARMO !

SNATR1015A

3 rokov

Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 522 pre BMW 5-series Touring (F11)Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 522 pre BMW 5-series Touring (F11)Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 522 pre BMW 5-series Touring (F11)Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 522 pre BMW 5-series Touring (F11)Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 522 pre BMW 5-series Touring (F11)Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 522 pre BMW 5-series Touring (F11)Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 522 pre BMW 5-series Touring (F11)Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 522 pre BMW 5-series Touring (F11)
Prílohy:

Atera

BMW

5-series Touring

5-dr Kombi

10-17, 17-

Integrované pozdĺžniky (lyžiny)

100 kg

áno

122 cm

Strešný nosič Atera Signo RTD

 • Veľmi kvalitný strešný nosič od nemeckého výrobcu Atera. V balení sú už zložené 2 kompletné priečne nosníky pripravené na použitie. Štýlový, elegantný nosič ladiaci s moderným dizajnom nových vozidiel.

 • Prvotriedne materiály, prepracovaný dizajn, jednoduchá a rýchla montáž na strechu auta. Signo RTD je spoľahlivý základ pre váš strešný box, nosiče bicyklov, lyží či iné príslušenstvo.

 • Pätky nosiča sú nastavovateľné. Prispôsobia sa šírke pozdĺžnika a silný kovový úchyt sa zaistí za hranu na strešných vyvýšených i integrovaných pozdĺžnikoch. Vďaka tomu je Signo RTD vhodný pre veľa typov vozidiel.

 • Nosná tyč Atera Aero Profil prináša aerodynamickú dokonalosť. Tyč je v tvare krídla a na zadnej zostupnej strane profilu je špeciálne spracovaná hrana - ShapeBreak.  Táto hrana na profile tyče riadi prúdenie vzduchu ideálnym spôsobom čo minimalizuje aerodynamický hluk.

 • Ako jediný nosič na trhu nepoužíva gumnné tesnenie pre zakrytie T-drážky. V balení by ste ho hladali zbytočne. Atera Aero Profil je vybavený po celej svojej dĺžke gumenným deflektorom - WindBarier. Tento deflektor vytvára malé výry vzduchu, ktoré formujú na povrchu tyče takzv. vzduchový vankúš  - Air Cushion. Tento vzduchový vankúš premosťuje prúd vzduchu ponad T-drážku bez vzniku nepríjemného hluku pri všetkých jazdných podmienkach.

 • Pre uchytenie príslušenstva (nosičiov bicyklov, lyží, boxov) je Atera Aero Profil vybavený T-drážkou. Šírka drážky je 21 mm. Tento rozmer T-drážky, využívajú takmer všetci výrobcovia strešných nosičov, čím je nosič kompatibilný s príslušenstvom aj iných výrbocov. (Thule, Yakima, Hakr, MontBlanc a iných...). Prístup k drážke je vďaka odsuvným koncovým  krytkám veľmi jednoduchý.

 • Šírka profilu je 80 mm. Dĺžka 1220 mm. Profil je vhodný pre čeusťové montážne systémy strešných boxov Hapro, Thule, Hakr. Taktiež je vhodný aj pre U profil strešných boxov Hakr, Neumann, Northline.
 • Súčasťou balenia je aj momentový imbus kľúč - 6 Nm, s ktorým nosič pevne a bezpečne utiahnete. Pri dosiahnutí max. momentu kľúč hlasne zakliká.

 • Všetky časti nosiča, ktoré prichádzajú do styku s pozdĺžnikmi sú vyrovené z mäkkého materiálu, aby sa predišlo poškodeniu - poškriabaniu. Vždy pred montážou je vhodné pozdĺžniky vyčistiť, aby po utiahnutí nosiča nevznikali z prachu mikroškrabance.

 • Strešný nosič Atera Signo RTD je dimenzovaný na nosnosť 100 kg. Dôležité je dodržiavať nosnosť strechy určenú výrobcom vozidla. Tento údaj nájdete v technickom preukaze.

 • Uzamykanie je štandardom. Každá pätka je vybavená zámkom. 
Pre daný produkt nie je v ponuke žiadne príslušenstvo.


<< Späť na zoznam produktov