Nosič bicyklov Atera Strada TRAIL 2

Produkty

Cena: 

569.00 EUR

Vrátane DPHStará cena: 629.00 EUR

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

6.00 EUR s DPH

ZADARMO !

022 790

Akcia
Nosič bicyklov Atera Strada TRAIL 2Nosič bicyklov Atera Strada TRAIL 2Nosič bicyklov Atera Strada TRAIL 2Nosič bicyklov Atera Strada TRAIL 2Nosič bicyklov Atera Strada TRAIL 2Nosič bicyklov Atera Strada TRAIL 2Nosič bicyklov Atera Strada TRAIL 2

Atera

Strada Trail 2

2 (3 s adapterom 022 792)

Áno - odporúčame

60 kg

17,7 kg

d. 1110 / v. 225 / š. 675 mm

Všetky

Všetky

3 palce, pre plášte do 4 palcov remene v príslušenstve

25 - 80 mm

130 cm

23 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !

Bez náradia, za pár sekúnd

3 roky

Nosič bicyklov Atera Strada Trail 2

Nový prémiový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada Trail 2 je výborná voľba ako skombinovať auto s nosičom a bicyklom. Ak túžite čo najskôr vyraziť na cyklopotulky po svete, so Stradou Trail 2 vám nič nestojí v ceste. V prvom rade je to bezpečný a veľmi pevný nosič s jednoduchou obsluhou. Horské, trekové, cestné bicykle, elektrobicykle, fatbiky, detské bicykle - akýkoľvek bicykel máte Strada Trail 2 je pre vás ideálne riešenie. Vysokoodolný oporný rám v čiernej farbe, moderné výrazné svetlá, hliníkové prvky, všetky časti sú krásne dizajnovo zladené a dodávajú nosiču veľmi elegantný vzhľad.

  Vlasnosti:
 • Nosič Atera Trail 2 výrobca dodáva už kompletne zložený, čiže rovno zo škatule pripravený na použitie.
 • Oku ladiaci dizajn ladí s moderným dizajnom automobilov.
 • Je určený na prepravu všetkých typov bicyklov.
 • Pozície pre bicykle sú od seba 23 cm. Elektrobicykle i horské bicykle so širokými vidlicami budú mať na nosiči dostatok miesta a nebudú sa dotýkať.
 • Nosič je vhodný pre všetky veľkosti kolies s plášťami so šírkou max. do 3 palcov. Pre širšie plášte do 4 palcov je treba dokúpiť dlšie upínacie remeňe 022 735 v príslušenste.
 • Ochrana proti odcudzeniu dvojitým zamykaním. Uzamknutie nosiča o ťažné zariadenie a bicyklov na nosiči.
 • Montáž možná na každé ťažné zariadenie s intuitívnymi rýchloupínacím zariadením. Nosič položíte na ťažné a zatlačením páky nosič jednoducho upevníte. Prítlak páky je nastavovateľný otočným gombíkom.
 • Samonosná funkcia na ťažnom zariadení. Nosič už po položení na guľu ťažného zariadenia bez utiahnutia drží - nespadne. Funkcia pre jednoduché zladenie s vozidlom.
 • Držiaky rámov bicyklov sú voľne polohovateľné, pre dokonalé uchytenie bicykla.
 • Držiaky sú vybavené račňovým mechanizmom s odolným uchytávacím pásom, ktorým výnikajúco uchytíte bicykle i so stiesneným priestorom pre uchytenie. Na trhu je mnoho bicyklov (hlavne elektrobicyklov) s atypickými rámami (kostrami), kde je problematické alebo nemožné uchytit bicykel s čeľusťovými držiakmi.
 • Kompletný nosič i s naloženými bicyklami je možné sklopiť pre prístup do batožinového priestoru. Jednoducho šľiapnete na pedál a tým odistíte sklopnú funkciu.
 • Nosič tvoria prémiové a vysokopevné materiály.
 • Elektrická zástrčka-koncovka svetiel je 13 pólová. Ak máte 7 pólovú zásuvku na ťažnom zariadení, elektrickú redukiu-adapter vám pri kúpe nosiča dodáme zdarma. Stačí si ju vyžiadať pri objednávke v poznámke. << Späť na zoznam produktov