Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 422 pre SUZUKI Sx4 S-Cross

Produkty

Cena: 

169.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

3.00 EUR s DPH

ZADARMO !

SNATR1040F

3 rokov

Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 422 pre SUZUKI Sx4 S-CrossStrešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 422 pre SUZUKI Sx4 S-CrossStrešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 422 pre SUZUKI Sx4 S-CrossStrešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 422 pre SUZUKI Sx4 S-CrossStrešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 422 pre SUZUKI Sx4 S-Cross
Prílohy:

Atera

SUZUKI

SX4 S-Cross

5-dr SUV

14-21

Integrované pozdĺžniky (lyžiny)

100 kg

áno

122 cm

Strešný nosič Atera Signo RTD 048 422

  • Veľmi kvalitný strešný nosič od nemeckého výrobcu Atera. V balení sú už zložené 2 kompletné priečne nosníky pripravené na použitie. Štýlový, elegantný nosič ladiaci s moderným dizajnom nových vozidiel.

  • Prvotriedne materiály, prepracovaný dizajn, jednoduchá a rýchla montáž na strechu auta. Signo RTD je spoľahlivý základ pre váš strešný box, nosiče bicyklov, lyží či iné príslušenstvo.

  • Pätky nosiča sú nastavovateľné. Prispôsobia sa šírke pozdĺžnika a silný kovový úchyt sa zaistí za hranu na strešných vyvýšených i integrovaných pozdĺžnikoch. Vďaka tomu je Signo RTD vhodný pre veľa typov vozidiel.

  • Tyče nosiča sú štvorhranné s rozmerom 32 x 22 mm. Dĺžka 1220 mm. Potiahnuté polymerovou čiernou vrstvou pre kvalitnejšie uchytenie príslušenstva. Tento typ profilu je rokmi overený. Má vysokú pevnosť a omnoho lepšiu cenu ako hliníkové profily. Na tento profil uchytíte takmer všetky strešné boxy na trhu. Pri nosičoch bicykloch a lyží je dobré si prezistiť, či montážne časti pre štvorhranný profil sú súčasťou balenia alebo sa prikupujú ako adaptéry.

  • Súčasťou balenia je aj momentový imbus kľúč - 6 Nm, s ktorým nosič pevne a bezpečne utiahnete. Pri dosiahnutí max. momentu kľúč hlasne zakliká.

  • Všetky časti nosiča, ktoré prichádzajú do styku s pozdĺžnikmi sú vyrovené z mäkkého materiálu, aby sa predišlo poškodeniu - poškriabaniu. Vždy pred montážou je vhodné pozdĺžniky vyčistiť, aby po utiahnutí nosiča nevznikali z prachu mikroškrabance.

  • Strešný nosič Atera Signo RTD je dimenzovaný na nosnosť 100 kg. Dôležité je dodržiavať nosnosť strechy určenú výrobcom vozidla. Tento údaj nájdete v technickom preukaze.

  • Uzamykanie je štandardom. Každá pätka je vybavená zámkom. 
Pre daný produkt nie je v ponuke žiadne príslušenstvo.


<< Späť na zoznam produktov