Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 422 pre MINI Cooper Countryman

Produkty

Cena: 

169.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

3.00 EUR s DPH

ZADARMO !

SNATR1029F

3 rokov

Strešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 422 pre MINI Cooper CountrymanStrešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 422 pre MINI Cooper CountrymanStrešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 422 pre MINI Cooper CountrymanStrešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 422 pre MINI Cooper CountrymanStrešný nosič ATERA SIGNO RTD 048 422 pre MINI Cooper Countryman
Prílohy:

Atera

MINI

Countryman

5-dr SUV

10-16

Integrované pozdĺžniky (lyžiny)

100 kg

áno

122 cm

Strešný nosič Atera Signo RTD 048 422

  • Veľmi kvalitný strešný nosič od nemeckého výrobcu Atera. V balení sú už zložené 2 kompletné priečne nosníky pripravené na použitie. Štýlový, elegantný nosič ladiaci s moderným dizajnom nových vozidiel.

  • Prvotriedne materiály, prepracovaný dizajn, jednoduchá a rýchla montáž na strechu auta. Signo RTD je spoľahlivý základ pre váš strešný box, nosiče bicyklov, lyží či iné príslušenstvo.

  • Pätky nosiča sú nastavovateľné. Prispôsobia sa šírke pozdĺžnika a silný kovový úchyt sa zaistí za hranu na strešných vyvýšených i integrovaných pozdĺžnikoch. Vďaka tomu je Signo RTD vhodný pre veľa typov vozidiel.

  • Tyče nosiča sú štvorhranné s rozmerom 32 x 22 mm. Dĺžka 1220 mm. Potiahnuté polymerovou čiernou vrstvou pre kvalitnejšie uchytenie príslušenstva. Tento typ profilu je rokmi overený. Má vysokú pevnosť a omnoho lepšiu cenu ako hliníkové profily. Na tento profil uchytíte takmer všetky strešné boxy na trhu. Pri nosičoch bicykloch a lyží je dobré si prezistiť, či montážne časti pre štvorhranný profil sú súčasťou balenia alebo sa prikupujú ako adaptéry.

  • Súčasťou balenia je aj momentový imbus kľúč - 6 Nm, s ktorým nosič pevne a bezpečne utiahnete. Pri dosiahnutí max. momentu kľúč hlasne zakliká.

  • Všetky časti nosiča, ktoré prichádzajú do styku s pozdĺžnikmi sú vyrovené z mäkkého materiálu, aby sa predišlo poškodeniu - poškriabaniu. Vždy pred montážou je vhodné pozdĺžniky vyčistiť, aby po utiahnutí nosiča nevznikali z prachu mikroškrabance.

  • Strešný nosič Atera Signo RTD je dimenzovaný na nosnosť 100 kg. Dôležité je dodržiavať nosnosť strechy určenú výrobcom vozidla. Tento údaj nájdete v technickom preukaze.

  • Uzamykanie je štandardom. Každá pätka je vybavená zámkom. 
Pre daný produkt nie je v ponuke žiadne príslušenstvo.


<< Späť na zoznam produktov