Strešný box Thule Motion 3 XXL Čierny Lesklý

Produkty

Cena: 

999.90 EUR

Vrátane DPH

Dočasne nedostupný

ZADARMO !

ZADARMO !

639900

5 rokov

Strešný box Thule Motion 3 XXL Čierny LesklýStrešný box Thule Motion 3 XXL Čierny LesklýStrešný box Thule Motion 3 XXL Čierny LesklýStrešný box Thule Motion 3 XXL Čierny LesklýStrešný box Thule Motion 3 XXL Čierny LesklýStrešný box Thule Motion 3 XXL Čierny LesklýStrešný box Thule Motion 3 XXL Čierny Lesklý Power-ClickStrešný box Thule Motion 3 XXL Čierny Lesklý
Prílohy:

THULE

Motion 3 XXL Čierny Lesklý

233

92

44

220 x 83 x 38 cm

600 l

25,5 kg

75 kg

Power-Click

Obojstranné / SlideLock 3 bodový

ABS

Čierna lesklá

215 cm

5-7 / 3-5

90 mm / 30 mm

Áno, s adaptérom 696-6

Áno

Áno / Áno

XXL

Thule Motion 3 XXL

Nová, v poradí už 3 rada strešných boxov Thule Motion.

Najväčší strešný box v ponuke THULE. Motion 3 XXL má objem až 600 l. S týmto strešným boxom nič nemusíte nechať doma. Lyže max. až 215 cm. Veľkosť XXL pekne pasuje na veľké kombi či SUV.

Strešné boxy Thule Motion 3 vám ponúkajú výbornú kombináciu priestoru, užívatelskej jednoduchosti a štýlového dizajnu. Dizajn novej rady vychádza z technologicky najvyššieho modelu Thule Vector.

Nová generácia prichádza s vylepšenou aerodynamikou. Forma strešného boxu je komplexne ladená do tvaru krídla, čím sa efektívnejšie eliminuje odpor vdzuchu. Box je tichší, spotreba nižšia = nižšie náklady, menej CO2.

Otváranie a zatváranie robustného veka je veľmi hľadké, čo je pri strešných boxoch veľmi podstatné. Veko pekne zapadne do zámkovej lišty a automaticky sa pri zatvorení zaistí. Uzamykací systém Slide-Lock je overený už u predchádzajúceho modelu Motion XT a pracuje veľmi spoľahlivo.

Použitý montážny systém Power Click s idikátorom uťahovacieho momentu funguje jednoducho a spoľahlivo. Box s týmto montážnym systémom uchytíte takmer na každý strešný nosič. Ak by bolo treba, sú  dostupné i adaptéry pre uchytenie do T-drážky hliníkových strešných nosičov širokej 20 mm i 24 mm.

Obojstranné otváranie je už ako u ostatných modeloch samozrejmosťou. Prístup k montážnemu systému i prepravovaným veciam je výborný.

Aerodynamický dizajn

Profil v tvare krídla s dynamickou dopredu naklonenou prednou časťou znižuje odporu vdzuchu a tým znižuje spotrebu paliva.

Ergonomické otváranie a zatváranie

Pevné veko boxu so širokou rukoväťou zariadi plynulé otváranie a zatváranie jednou rukou.

Pokročilé príslušenstvo

Osvetlenie boxu, sťahovací popruh veka či ochranná vložka do boxu sú nové položky príslušenstva, ktoré uľahčujú  používanie boxu.

Jednoduchá montáž

Rokmi overený rýchloupínací čeľusťový montážny systém Power-Clik s uťahovacím momentom vám cvaknutím oznámi bezpečné uchytenie strešného boxu.

Bezpečný zámok

Uzamykací systém Slide-Lock. Po pootočení zámku potiahnete otváracie tlačidlo, zamykacie body veko podvihnú a ľahko ho otvoríte. Po zatvorení sa veko automaticky uzamkne, zamykacie body cvaknú a tlačidlo zaskočí do zamknutej polohy. Už len pootočiť kľúčom.

Obojstranné otváranie

Funkcia, ktorá pomôže pri samotnej montáži a zabezpečí bezproblémový prístup k prepravovaným veciam.

Prístup do batožinového priestoru

Predsunutá poloha na streche vozidla minimalizuje kontakt zadných dverí auta so strešným boxom a tým neblokuje prístup do batožinového riestoru.

Testované na maximum

V Thule Test Center™ v Hillerstorpe vo Švédsku prechádzajú produkty extrémnym testovaním. Thule strešné boxy sú navrhnuté tak, aby prevážali vaše vybavenie čo najbezpečnejšie a pasovali k vášmu autu čo najlepšie. Nižšie je uvedených len niekoľko príkladov z množstva vykonaných testov.

Crash Testy: Vykonáva sa viacero nárazových testov pri rôznych rýchlostiach  a hmotnostiach, aby sa zistilo, ako strešný nosič a strešný box chránia svoj obsah a vozidlo pred poškodením .

Expozičné testy: Aby sa správne vyhodnotil výkon strešných boxov, vystavujú sa podmienkam, s ktorými sa môžu stretnúť pri používaní. Vystavujú sa extrémnemu teplu, chladu, vlhkosti, slnečnému žiareniu a chemikáliám.

Simulácie opotrebenia: Toto sú špeciálne testy, ktoré sa používajú na hodnotenie ich odolnosti a dlhodobého výkonu.

Pre daný produkt nie je v ponuke žiadne príslušenstvo.


<< Späť na zoznam produktov