Strešný box Thule Motion 3 XL Čierny Lesklý

Produkty

Cena: 

899.90 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

ZADARMO !

ZADARMO !

639800

5 rokov

Strešný box Thule Motion 3 XL Čierny LesklýStrešný box Thule Motion 3 XL Čierny LesklýStrešný box Thule Motion 3 XL Čierny LesklýStrešný box Thule Motion 3 XL Čierny LesklýStrešný box Thule Motion 3 XL Čierny LesklýStrešný box Thule Motion 3 XL Čierny LesklýStrešný box Thule Motion 3 XL Čierny Lesklý Power-Click
Prílohy:

THULE

Motion XT XL Čierny Lesklý

216

90

43

202 x 82 x 35 cm

500 l

23,5 kg

75 kg

Power-Click

Obojstranné / SlideLock 3 bodový

ABS

Čierna lesklá

200 cm

7/5

90 mm / 30 mm

Áno, s adaptérom 697-6

Áno

Áno / Áno

XL

Thule Motion 3 XL

Nová, v poradí už 3 rada strešných boxov Thule Motion.

Model Motion 3 XL je strešný box pre všetko. S veľkým objemom 500 l prevezie naozaj veľa batožiny. Lyžiarsku výbavu pre celú posádku auta. Lyže max 200 cm. Veľkosť XL pekne pasuje na väčšie kombi či SUV.

Strešné boxy Thule Motion 3 vám ponúkajú výbornú kombináciu priestoru, užívatelskej jednoduchosti a štýlového dizajnu. Dizajn novej rady vychádza z technologicky najvyššieho modelu Thule Vector.

Nová generácia prichádza s vylepšenou aerodynamikou. Forma strešného boxu je komplexne ladená do tvaru krídla, čím sa efektívnejšie eliminuje odpor vdzuchu. Box je tichší, spotreba nižšia = nižšie náklady, menej CO2.

Otváranie a zatváranie robustného veka je veľmi hľadké, čo je pri strešných boxoch veľmi podstatné. Veko pekne zapadne do zámkovej lišty a automaticky sa pri zatvorení zaistí. Uzamykací systém Slide-Lock je overený už u predchádzajúceho modelu Motion XT a pracuje veľmi spoľahlivo.

Použitý montážny systém Power Click s indikátorom uťahovacieho momentu funguje jednoducho a spoľahlivo. Box s týmto montážnym systémom uchytíte takmer na každý strešný nosič. Ak by bolo treba, sú  dostupné i adaptéry pre uchytenie do T-drážky hliníkových strešných nosičov širokej 20 mm i 24 mm.

Obojstranné otváranie je už ako u ostatných modeloch samozrejmosťou. Prístup k montážnemu systému i prepravovaným veciam je výborný..

Aerodynamický dizajn

Profil v tvare krídla s dynamickou dopredu naklonenou prednou časťou znižuje odporu vdzuchu a tým znižuje spotrebu paliva.

Ergonomické otváranie a zatváranie

Pevné veko boxu so širokou rukoväťou zariadi plynulé otváranie a zatváranie jednou rukou.

Pokročilé príslušenstvo

Osvetlenie boxu, sťahovací popruh veka či ochranná vložka do boxu sú nové položky príslušenstva, ktoré uľahčujú  používanie boxu.

Jednoduchá montáž

Rokmi overený rýchloupínací čeľusťový montážny systém Power-Click s uťahovacím momentom vám cvaknutím oznámi bezpečné uchytenie strešného boxu.

bezpečný zámok

Uzamykací systém Slide-Lock. Po pootočení zámku potiahnete otváracie tlačidlo, zamykacie body veko podvihnú a ľahko ho otvoríte. Po zatvorení sa veko automaticky uzamkne, zamykacie body cvaknú a tlačidlo zaskočí do zamknutej polohy. Už len pootočiť kľúčom.

Obojstranné otváranie

Funkcia, ktorá pomôže pri samotnej montáži a zabezpečí bezproblémový prístup k prepravovaným veciam.

prístup do batožinového priestoru

Predsunutá poloha na streche vozidla minimalizuje kontakt zadných dverí auta so strešným boxom a tým neblokuje prístup do batožinového priestoru.

Testované na maximum

V Thule Test Center™ v Hillerstorpe vo Švédsku prechádzajú produkty extrémnym testovaním. Thule strešné boxy sú navrhnuté tak, aby prevážali Vaše vybavenie čo najbezpečnejšie a pasovali k Vášmu autu čo najlepšie. Nižšie je uvedených len niekoľko príkladov z množstva vykonaných testov.

Crash Testy: Vykonáva sa viacero nárazových testov pri rôznych rýchlostiach  a hmotnostiach, aby sa zistilo, ako strešný nosič a strešný box chránia svoj obsah a vozidlo pred poškodením .

Expozičné testy: Aby sa správne vyhodnotil výkon strešných boxov, vystavujú sa podmienkam, s ktorými sa môžu stretnúť pri používaní. Vystavujú sa extrémnemu teplu, chladu, vlhkosti, slnečnému žiareniu a chemikáliám.

Simulácie opotrebenia: Toto sú špeciálne testy, ktoré sa používajú na hodnotenie ich odolnosti a dlhodobého výkonu.


Kjust Bag Set pre Thule Motion 3 XL

Kjust Bag Set pre Thule Motion 3 XL
259.00 EUR

Sada 5 kvalitných tašiek do autoboxu.

Skladom

Thule GoPack Duffel Set

Thule GoPack Duffel Set
249.95 EUR

Sada 4 tašiek pre strešné boxy, zadné boxy, do kufra auta

Nie je na sklade

Thule MultiLift 572

Thule MultiLift 572
159.00 EUR

Pre uskladnenie strešného boxu na strop.

Skladom


Akcia

Strešný box Hapro Traxer 8.6 Brilliant Black

Strešný box Hapro Traxer 8.6 Brilliant Black
599.00 EUR649.00 EUR

Rozmer: 215 x 90 x 43 cm, Objem: 530 l

Skladom
Akcia

Strešný box Hapro Trivor 560 Brilliant Black

Strešný box Hapro Trivor 560 Brilliant Black
699.00 EUR749.00 EUR

Rozmer: 216 x 90 x 46 cm, Objem: 560 l

Skladom

<< Späť na zoznam produktov