Strešný box Hapro Zenith 8.6 Antracit

Produkty

Cena: 

669.00 EUR

Vrátane DPHStará cena: 699.00 EUR

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

8.00 EUR s DPH

ZADARMO !

35360

5 rokov

Akcia
Strešný box Hapro Zenith 8.6 AntracitStrešný box Hapro Zenith 8.6 AntracitStrešný box Hapro Zenith 8.6 AntracitStrešný box Hapro Zenith 8.6 AntracitStrešný box Hapro Zenith 8.6 AntracitStrešný box Hapro Zenith 8.6 AntracitStrešný box Hapro Zenith 8.6 AntracitStrešný box Hapro Zenith 8.6 AntracitStrešný box Hapro Zenith 8.6 AntracitStrešný box Hapro Zenith 8.6 Antracit
Prílohy:

Hapro

Zenith 8.6 Antracit

215

88

37

210 x 83 x 36 cm

440 l

23,5 kg

75 kg

Premium-Fit

Obojstranné / Centrálne 3-bodové

ABS/ASA

Antracitová matná

210 cm

8 / 5

95 mm / 35 mm

Áno, s adaptérom 29772

Áno

Áno / Áno

XL - nízke

Strešný box Hapro Zenith 8.6 Antracit

 • Najexkluzívnejší, aerodynamický strešný box so športovým dizajnom od renomovaného holandského výrobcu Hapro s 5 ročnou zárukou.
 • Hapro Zenith je navrhnutý s dôrazom na čo najlepšiu aerodynamiku, čomu je aj prispôsobená plochá predná časť boxu. Táto časť je bez prechodovej hrany, vystužená silným kovovým profilom, doplnená o spojler, ktorý zabraňuje prúdeniu vzduchu pod falc vrchnej časti boxu.

 • Vyrobený je z kvalitných materiálov ABS/ASA, ktoré sú veľmi odolné voči nárazu a UV žiareniu. Vďaka tomu box zostane krásny po celú životnosť.

 • Strešný box je zabezpečný trojbodovým centrálnym uzamykaním. Kľúč je možné vybrať zo zámku len keď je box správne uzavretý, čo je veľmi dobrá bezpečnostná vlastnoť.

 • Obojstranné otváranie vám uľahčí nakladanie a vykladanie prepravovaných vecí zo strešného boxu. Taktiež montáž na strešný nosič je vďaka obojstrannému otváraniu omnoho jednoduchšia.

 • Rýchloupínací čeľusťový systém Premium-Fit vám umožní box pripevniť čisto, rýchlo, jednoducho a predovšetkým bezpečne na strešné nosiče do šírky 95 mm a výšky 35 mm. Pri doťahovaní vám račňový zvuk oznámi, že strešný box je bezpečne pripevnený. 

 • Kovové výstuhy v spodnej časti zabezpečia nosnosť až 75 kg, väčšiu tuhosť a zabránia nežiadúcim vybráciám.

 • Znížené dno zakryje strešný nosič, čím zabezpečí lepšiu aerodynamiku - zmenší odpor vdzuchu a znižuje hlučnosť.

 • Silné dvojčinné vzpery vám vďaka integrovanej silnej strune a klbu pomáhajú pri otváraní tlačením veka do otvorenej polohy a pevne ho držia otvorené.  Následne zasa pri zatváraní tlačia veľko do správnej zatvorenej polohy, kde všetky 3 body zamykania musia zapadnúť do zámkov, aby ste box mohli ľahko uzamknúť.

 • Unikátny dizajn zadnej časti Hapro Zenith okamžite upúta vašu pozornosť. Nerezový difúzor v tvare obráteného V ideálne ladí so zadnou časťou veka v tvare V. Prémiové materiály dodávajú exkluzívny vzhľad a eleganciu.

 • Strešné boxy Hapro Zenith sú certifikované podľa prísnych noriem ISO11154 a podľa bezpečnostných predpisov TUV.

 • Keď si vyberiete HAPRO ZENITH, vyberiete si elegantný dizajn, kvalitu, funkčnosť a spolahlivosť.
Pre daný produkt nie je v ponuke žiadne príslušenstvo.


<< Späť na zoznam produktov