Strešný box Hapro Trivor 640 Antracit

Produkty

Cena: 

759.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

9.00 EUR s DPH

ZADARMO !

35372

5 rokov

Odporúčame
Strešný box Hapro Trivor 640 AntracitStrešný box Hapro Trivor 640 AntracitStrešný box Hapro Trivor 640 AntracitStrešný box Hapro Trivor 640 AntracitStrešný box Hapro Trivor 640 AntracitStrešný box Hapro Trivor 640 AntracitStrešný box Hapro Trivor 640 AntracitStrešný box Hapro Trivor 640 AntracitStrešný box Hapro Trivor 640 Antracit
Prílohy:

Hapro

Trivor 640 Antracit

221

94

47

213 x 89 x 46 cm

640 l

25 kg

75 kg

Premium-Fit

Obojstranné / 3-bodové

ABS/ASA

Antracitová

210 cm

10/ 6

95 mm / 35 mm

Áno, s adaptérom 29772

Áno

Áno / Áno

Strešný box Hapro Trivor 640 Antracit

Holandský výrobca prvotriednych strešných boxov Hapro prichádza na trh s jedinečnou  novinkou HAPRO Trivor. Ide o veľmi robustný, praktický strešný box, s ktorým nedostatok miesta vo vašom aute bude minulosťou. Excelentný v kvalite, všetka pozornosť pri vývoji bola vložená do dizajnu, spolahlivosti, bezpečnosti a jednoduchej manipulácie. Hapo Trivor svojou funkčnosťou posúva latku kvality strešných boxov na najvyšší stupeň.

 • Robustnejší rozmer v modernom dizajne. Nový dizajn, kde výška boxu vzrástla na 47 cm umožní prapravu väčšieho množstva a aj neforemnejšej batožiny. Výborný pre prepravu outdorevej výstroje, či kompletnej lyžiarskej výbavy (lyže, lyžiarky, prilby). Do modelu Hapro Trivor 640 sa zmestí +-8-9 párov lyží do 210 cm alebo 5-6 snowboardov.

Hapro Trivor

 • Veľmi silný a nárazu odolný syntetický materiál ABS/ASA je vysoko rezistentný voči UV žiareniu, vďaka čomu bude strešný box po dlhé roky vyzerať ako nový.

 • Rýchloupínací čeľusťový systém Premium-Fit vám umožní box pripevniť čisto, rýchlo, jednoducho a predovšetkým bezpečne na strešné nosiče až do šírky 95 mm a výšky 35 mm. Inikátor uťahovacieho momentu vás upozorní pri dostatočnom utiahnutí.  Ideálne a pohodlné upevnenie na takmer všetky typy strešných nosičov i so širokými aerodynaimckými tyčami ako majú Thule WingBar, Atera AeroProfil, Yakima WhispBar atď.

 • Box je vybavený obojstranným otváraním. Praktická funkcia boxu, ktorá vám umožní lepší prístup k samotnému uchytávaciemu mechanizmu Premium - Fit a tým jednoduchšiu montáž a ľachšiu manipuláciu s prepravovaným nákladom.

 • Novinkou je jedinečný otvárací mechanizmus. Potiahnutím ergonomickej rukoväťe aktivuje otváracieho asistenta, ktorý veko boxu zdvihne o pár cm a tým zmierni tlak nosných vzpier, čo zabezpečí ľahké otvorenie boxu. Pri zatvorení strešného boxu sa rukoväť automaticky zasunie a zvukový signál KLIK vám oznám, že box je bezpečne zatvorený. Potom stačí box už len uzamknúť pomocou pekného kľúča.

 • Strešný box vďaka zníženemu dnu zakryje tyče strešného nosiča a tým zabezpečí lepšiu aerodynamiku, tým menší odpor vzduchu a nízku hlučnosť.

 • Silné dvojčinné vzpery vám vďaka integrovanej silnej strune a klbu pomáhajú pri otváraní tlačením veka do otvorenej polohy a pevne ho držia otvorené.  Následne zasa pri zatváraní tlačia veko do správnej zatvorenej polohy.

 • Kovové výstuhy v spodnej časti zabezpečia nosnosť až 75 kg, väčšiu tuhosť a zabránia nežiadúcim vybráciám.

 • Výbavou boxu sú aj 3 textilné popruhy pre zabezpečenie nákladu.  

 • K strešnému boxu sú v balení 2 kľúče.

 • Strešné boxy Hapro sú certifikované podľa prísnych noriem ISO11154 a podľa bezpečnostných predpisov TUV.

 • Záruka 5 rokov.

Pre daný produkt nie je v ponuke žiadne príslušenstvo.


<< Späť na zoznam produktov