Strešný box Hapro Carver 8.5 Antracit

Produkty

Cena: 

499.00 EUR

Vrátane DPHStará cena: 569.00 EUR

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

7.00 EUR s DPH

ZADARMO !

36920

5 rokov

Akcia
Strešný box Hapro Carver 8.5 AntracitStrešný box Hapro Carver 8.5 AntracitStrešný box Hapro Carver 8.5 AntracitStrešný box Hapro Carver 8.5 AntracitStrešný box Hapro Carver 8.5 AntracitStrešný box Hapro Carver 8.5 AntracitStrešný box Hapro Carver 8.5 AntracitStrešný box Hapro Carver 8.5 Antracit
Prílohy:

Hapro

Carver 8.5 Antracit

217

92

43

212 x 87 x 42 cm

550 l

20 kg

75 kg

Master-Fit

Obojstranné/ Centrálne 3-bodové

ABS/ASA

Antracitová matná

210 cm

7-8 / 5-6

92 mm / 35 mm

Áno, s adaptérom 29772

Áno - 3 ks

Áno / Áno

XL

Strešný box Hapro Carver 8.5 Antracit

Hapro Carver 8.5 je objemný strešný box pre každú rodinu. Ponúka veľa priestoru naviac, vďaka čomu si môže každý so sobou vziať čo potrebuje. Ako v zime tak aj v lete. Lyžiarsku výbavu či outdorove vybavenie, batožinu na dovolenku k moru alebo veci na rybársku výpravu. Bezpečne uložený detský kočík v strešnom boxe vám taktiež uvoľní kufor v aute pre ďaľšiu batožinu. Easy way! Hapro Carver 8.5 veľmi pekne sedí na vozidlách typu SUV, kombi, VAN i MPV.  Upevníteho na každý strešný nosič a to veľmi pohodlne. Prémiové materiály robia z tohoto boxu prémiový strešný box, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky. Holandské strešné boxy Hapro poznajú zákazníci po celom svete.

 • Rozmer 217 x 92 x 43 cm je idálny pre prepravu 7-8 párov lyží do 210 cm alebo 5-6 snowboardow. Bohatý objem 550 litrov poskytuje veľa miesta pre vašu batožinu, či športové potreby.

 • Vyrobený je z kvalitných materiálov ABS/ASA, odolných voči nárazu, s vysokou odolnosťou voči UV žiareniu.

 • Patentovaný čeľusťový rýchloupínací systém Master-Fit vám umožní box pripevniť čisto, rýchlo, jednoducho a predovšetkým bezpečne na strešné nosiče až do šírky 90 mm a výšky 30 mm. Ideálne a pohodlné upevnenie na takmer všetky typy strešných nosičov i so širokými aerodynaimckými tyčami ako majú Thule WingBar, Atera AeroProfil, Yakima WhispBar atď.

 • Box je vybavený obojstranným otváraním, ktoré vám zjednoduchší nakladanie a vykladanie prepravovaných vecí. Vďaka obojstrannému otváraniu je lepší i prístup k upínacím čelustiam Master - Fit čo veľmi uľahčí montáž.

 • Uzamykanie strešného boxu je centrálne 3 bodové. Otočením kľúčika box uzamknete box v 3 bodoch. Pokiaľ nie je box bezpečne uzamknutý, nie je možné vybrať kľúčik so zámku čo je super funkcia na to, aby ste nevyrazili s otvoreným strešným boxom.

 • Strešný box vďaka zníženemu dnu zakryje tyče strešného nosiča a tým zabezpečí lepšiu aerodynamiku, tým menší odpor vzduchu a nízku hlučnosť.

 • Silné dvojčinné vzpery vám vďaka integrovanej silnej strune a klbu pomáhajú pri otváraní tlačením veka do otvorenej polohy a pevne ho držia otvorené.  Následne zasa pri zatváraní tlačia veľko do správnej zatvorenej polohy, kde všetky 3 body zamykania musia zapadnúť do zámkov, aby ste box mohli ľahko uzamknúť.

 • Kovové výstuhy v spodnej časti zabezpečia nosnosť až 75 kg, väčšiu tuhosť boxu a zabránia nežiadúcim vibráciám.

 • Výbavou boxu sú aj 3 textilné popruhy pre zabezpečenie nákladu.

 • K strešnému boxu sú v balení 2 kľúče.

 • Záruka 5 rokov!

Pre daný produkt nie je v ponuke žiadne príslušenstvo.


<< Späť na zoznam produktov