Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1

Produkty

Cena: 

834.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

ZADARMO !

ZADARMO !

800248711

5 rokov

Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1Nosič bicyklov Yakima JustClick 3 + adapter pre 4 bicykel JustClick+1
Prílohy:

YAKIMA

JustClick 3

4

Áno

60 kg

22 kg

d. 72 x š. 100 x v. 77 cm (29 cm v zložený)

Všetky

Všetky

3,25" (palca)

22 - 80 mm

125 cm

20 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol - adaptér 7-13 pin ZDARMA!

Bez náradia, za pár sekúnd

5 rokov

Set - nosič bicyklov na ťažné zariadenie YAKIMA JustClick 3 + adaptér pre 4 bicykel JustClick+1

Tento set nosiča + adaptéra je určený pre 4 bicykle. Je tu možnosť kombinovať aj klasické i elektrické bicykle.

Do prémiovej úrovne ho radí kvalitné spracovanie, veľmi jednoduchá manipulácia, ergonomický dizajn  a hlavne patentované veľmi šikovné uchytenie na ťažné zariadenie JUST-CLICK. Nosič len položíte na guľu ťažného zariadenia a potiahnete nadol. Zvukový signál KLIK a zelený indikátor vám oznámi správne upevnený nosič. Takže IBA KLIK a je to.

Pri samotnej manipulácii s nosičom oceníte integrované kolieska. Nosič nemusíte dvíhaťa prenášať, jednoducho ho potiahnete k autu.

Vhodný pre všetky druhy bicyklov s max. rázvorom kolies do 125 cm a šírkou plášťov do 3,25 palca. Max. šírka trubky rámu pre upínacie čeľusťové rameno je 80 mm.

Odnímateľné česťové úchyty rámu bicyklov a silné ozubené pásiky na uchytenie kolies s račňovým uťahovaním sú zárukou kvalitného, rýchleho a bezpečného uchytenia bicykla.

Sklopnú funkciu pre prístup do kufra aj s naloženými bicyklami oceníte, keď po ceste bude treba vybrať alebo doložiť do kufra potrebné veci. Šliapnete na pedál a bicykle pekne odklopíte k sebe. Vznikne dostatočný priestor na manipuláciu i s väčšou batožinou. Po priklopení do základnej polohy sa nosič automaticky zaistí a môžete pokračovať v ceste.

Svetlá na nosiči sú posuvné. Pri uskladnení stiahnete, aby bol nosič čo najmenší. Na aute vysuniete, aby bol čo najlepšie osvietený obrys bicyklov.

Uzamykanie je samozrejmosťou. Uzamknete nosič o ťažné zariadenie i bicykle do nosiča. Odporúčame používať kvôli zlodejom bicyklov i káblové zámky.

Adaptér pre 4 bicykel je balený osobitne. Jeho montáž na nosič je naozaj sekundová. Len vložíte úchyty adaptéra do drážky a potiahnete nadol. Zvukový signál KLIK a zelený indikátor vám oznámi správne uchytenie adaptéra. 4.bicykel sa uchytáva ramenom "bike to bike" čiže 4 bicykel rámovo uchytíte o 3 bicykel. 

Pre daný produkt nie je v ponuke žiadne príslušenstvo.


<< Späť na zoznam produktov