Nosič bicyklov Atera Strada Evo 3

Produkty
-7%

Cena: 

599.00 EUR

Vrátane DPHStará cena: 649.00 EUR

ATERA (DE)

Posledný kus na predajni v Bratislave

ZADARMO !

Osobný odber Bratislava - zdarma, Osobný odber Trenčín - zdarma, Osobný odber Žilina - zdarma

022701

Akcia
Nosič bicyklov Atera Strada Evo 3Nosič bicyklov Atera Strada Evo 3Nosič bicyklov Atera Strada Evo 3Nosič bicyklov Atera Strada Evo 3Nosič bicyklov Atera Strada Evo 3
Prílohy:

Atera Strada Evo 3

3

2

1080 x 290 x 735 mm

19,8 kg

66 kg

Všetky

Všetky

25 - 80 mm

Áno

Áno

Áno

13 pol

Bez náradia, za pár sekúnd

3 roky

Nosič bicyklov Atera Strada Evo 3
  • Adaptér 7 na 13 PIN v hodnote 12.00 euro poskytuje naša firma  ZDARMA!
  • Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada EVO 3 je exkluzívny nosič od nemeckého výrobcu ATERA.
  • Unikátne prevedenie s modernými výraznými svetlami pre lepšie osvetlenie a zvýšenie bezpečnosti.
  • Tento nosič je vhodný na prepravu 3 bicyklov, poprípade 2 elektrických bicyklov. Pomocou prídavného adaptéra 022711 je možné zvýšiť kapacitu prepravovaných bicyklov na 4 ks.
  • Atera Strada EVO upevníte pomocou pákového upínania na akékoľvek ťažné zariadenie jednoducho, rýchlo a hlavne bezpečne za pár sekúnd. Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom rýchlo zatlačením páky zaistiť.
  • Nosič je vybavený 13 polovou elektrickou koncovkou pre zapojenie svetiel. Elektrickú redukciu (adaptér) z 13 pol na 7 pol v cene 12,00 EUR dostanente v našom obchode zdarma !!! 
  • Dostať sa do batožinového priestoru auta počas cesty s naloženými bicyklami? Toto ešte nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí odistiť poistku, stupiť na pedál a nosič jednoducho odtiahnuť od auta. Medzi bicyklami a autom vznikne miesto pre pohodlnú manipuláciu s batožinou a samozrejme nosič vďaka vysúvacej funkcii neobmedzuje otváranie zadných dverí.
  • Nosič je veľmi kompaktný, so svojou šírkou 108 cm sa určite zmestí do väčšiny ak nie do všetkých batožinových priestorov automobilov.
  • Upevnenie kolies je riešené rýchlim a jednoduchým račňovým mechaniznom. Špeciálne podložky pod kolesá tvoria unikátnu ochranu kolies - malý detail s veľkým efektom.
  • Držiak rámov bicyklov je určite najsofistikovanejší na trhu. Uchytí oválne ako aj guľaté rámy do 80 mm obtiahnutím popruhom jednoducho a bezpečne. Plastový popruh je vystužený kovovým jadrom. Pomocou otáčacích kĺbov bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.

Atera adaptér pre 4 bicykel pre Strada EVO 3

Atera adaptér pre 4 bicykel pre Strada EVO 3
110.00 EUR

Zvyšuje prepravnú kapacitu nosiča Strada EVO 3 na 4 bicykle.

Dočasne nedostupný

<< Späť na zoznam produktov
Pravý blok - najbližšia predajňa
Pravý blok - sociálne siete