Nosič bicyklov Atera Strada Evo 3

Produkty

Cena: 

699.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

6.00 EUR s DPH

ZADARMO !

022701

Nosič bicyklov Atera Strada Evo 3Nosič bicyklov Atera Strada Evo 3Nosič bicyklov Atera Strada Evo 3Nosič bicyklov Atera Strada Evo 3Nosič bicyklov Atera Strada Evo 3
Prílohy:

Atera

Strada Evo 3

3

Áno

66 kg

19,8 kg

1080 x 290 x 735 mm

Všetky

Všetky

2,4 palca, pre širšie plášte dlhšie remene v príslušenstve

25 - 80 mm

130 cm

19 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !

Pump-Fix - pákový mechanizmus

3 roky

Nosič bicyklov n aťažné zariadenie Atera Strada Evo 3

 • Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada EVO 3 je exkluzívny nosič od nemeckého výrobcu ATERA.
 • Unikátne prevedenie s modernými výraznými svetlami pre lepšie osvetlenie a zvýšenie bezpečnosti.

 • Tento nosič je vhodný na prepravu 3 bicyklov alebo elektrických bicyklov. Pomocou prídavného adaptéra 022711 je možné zvýšiť kapacitu prepravovaných bicyklov na 4 ks.

 • Atera Strada EVO upevníte pomocou pákového upínania na akékoľvek ťažné zariadenie jednoducho, rýchlo a hlavne bezpečne za pár sekúnd. Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom rýchlo zatlačením páky zaistiť.

 • Dostať sa do batožinového priestoru auta počas cesty s naloženými bicyklami? Toto ešte nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí odistiť poistku, stupiť na pedál a nosič jednoducho odtiahnuť od auta. Medzi bicyklami a autom vznikne miesto pre pohodlnú manipuláciu s batožinou a samozrejme nosič vďaka vysúvacej funkcii neobmedzuje otváranie zadných dverí.

 • Nosič je vhodný pre bicykle s max. rázvorom 130 cm.

 • Bicykel je v nosiči uchytený o kolesá a rám. Úchyty kolies majú klinový tvar a kolesá do do nich upevňujú kvalitným ozubenými plastovými remeňmi. Klinnový tvar podložiek obmedzuje silu tlaku na ráfik, čím je viac chránený proti poškodeniu (wheel protection). Kvalitnému uchyteniu prispieva račňa, ktorou remienok dotiahnete úplne nadoraz. Umiestenie podložiek nastavíte jednoducho, povolením ručnej matice v podložke a potiahnete do požadovanej polohy.
 • Úchyty kolies s dĺžkou upínacích remienkov 25 cm sú vhodé pre plášte do priemeru 2,4" palca. Dlšie 30 cm remineky pre plášte do 3" palcov a 35 cm pre plášte do 4" palcov je možné dokúpiť v príslušeste.

 • Odnímateľné a polohovateľné držiaky rámov bicyklov sú veľmi sofistikované. Uchytia oválne ako aj guľaté rámy bicyklov až do priemeru 80 mm plastovým popruhom vystuženým nerezovým jadrom. Súčasťou ramena je aj gumenná ochrana rámu proti poškriabianiu ako na tele úchytu tak i na popruhu. Úchyt sa doťahuje uzamykacou račňou, ktorá pri potrebnom momente preskočí na prázdno. Ideálne riešenie pre karbónové rámy. Pomocou otáčacích kĺbov držiaka bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.

 • Elektrická koncovka svetiel je 13 pólová. Takže súčasťou svetiel je i hmlové svetlo a spätné cúvacie svetlo. Pri použití redukcie pre 7 pólové zásuvky ťažných zariadení, cúvacie svetlo svietiť nebude.

 • Ak máte 7 pólovú zásuvku na vašom ťažnom zariadení, redukciu dostanete od nás zdarma. Pri internetovej objednávke uveďte v poznámke, že potrebujete redukciu na 7 pólovú zásuvku.

.<< Späť na zoznam produktov