Nosič bicyklov Yakima JustClick 2

Produkty

Cena: 

599.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

ZADARMO !

ZADARMO !

8002486

Nosič bicyklov Yakima JustClick 2Nosič bicyklov Yakima JustClick 2Nosič bicyklov Yakima JustClick 2Nosič bicyklov Yakima JustClick 2Nosič bicyklov Yakima JustClick 2Nosič bicyklov Yakima JustClick 2Nosič bicyklov Yakima JustClick 2Nosič bicyklov Yakima JustClick 2Nosič bicyklov Yakima JustClick 2Nosič bicyklov Yakima JustClick 2Nosič bicyklov Yakima JustClick 2Nosič bicyklov Yakima JustClick 2
Prílohy:

YAKIMA

JustClick 2

2 (3 s adapterom)

Áno

60 kg

17,3 kg

d. 58 x š. 100 x v. 77 cm (29 cm v zložený)

Všetky

Všetky

3,25" (palca)

22 - 80 mm

125 cm

22,5 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol - adaptér 7-13 pin ZDARMA!

Bez náradia, za pár sekúnd

5 rokov

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie YAKIMA JustClick 2

JustClick 2 je moderný a prepracovaný nosič pre 2 bicykle alebo 2 elektrobicykle s možnosťou rozšírenia o 3 bicykel pomocou prídavného adaptéru.

Do prémiovej úrovne ho radí kvalitné spracovanie, veľmi jednoduchá manipulácia, ergonomický dizajn  a hlavne patentované veľmi šikovné uchytenie na ťažné zariadenie JUST-CLICK. Nosič len položíte na guľu ťažného zariadenia a potiahnete nadol. Zvukový signál KLIK a zelený indikátor vám oznámi správne upevnený nosič. Takže IBA KLIK a je to.

Pri samotnej manipulácii s nosičom oceníte integrované kolieska. Nosič nemusíte dvíhať a prenášať, jednoducho ho potiahnete k autu.

Vhodný pre všetky druhy bicyklov s max. rázvorom kolies do 125 cm a šírkou plášťov do 3,25 palca. Max. šírka trubky rámu pre upínacie čeľusťové rameno je 80 mm.

Odnímateľné česťové úchyty rámu bicyklov a silné ozubené pásiky na uchytenie kolies s račňovým uťahovaním sú zárukou kvalitného, rýchleho a bezpečného uchytenia bicykla.

Sklopnú funkciu pre prístup do kufra aj s naloženými bicyklami oceníte, keď po ceste bude treba vybrať alebo doložiť do kufra potrebné veci. Šliapnete na pedál a bicykle pekne odklopíte k sebe. Vznikne dostatočný priestor na otvorenie dverí a manipuláciu i s väčšou batožinou. Po priklopení do základnej polohy sa nosič automaticky zaistí a môžete pokračovať v ceste.

Svetlá na nosiči sú posuvné. Pri uskladnení stiahnete, aby bol nosič čo najmenší. Na aute vysuniete, aby bol čo najlepšie osvietený obrys bicyklov.

Uzamykanie je samozrejmosťou. Uzamknete nosič o ťažné zariadenie i bicykle do nosiča. Odporúčame používať kvôli zlodejom bicyklov i káblové zámky.

K nosiču je možné dokúpiť adaptér Yakima JustClick Adaptér pre 3 bicykel. Jeho montáž na nosič je sekundová. Len vložíte úchyty adaptéra do drážky a potiahnete nadol. Zvukový signál KLIK a zelený indikátor vám oznámi správne uchytenie adaptéra.


Yakima adapter pre 3/4 bicykel JustClick+1

Yakima adapter pre 3/4 bicykel JustClick+1
135.00 EUR

Adapter pre 3/4 bicykel

Skladom

<< Späť na zoznam produktov