Nosič bicyklov Thule VeloSpace XT 938

Produkty

Cena: 

649.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

7.00 EUR s DPH

Osobný odber Bratislava - zdarma, Osobný odber Trenčín - zdarma, Osobný odber Žilina - zdarma

938

Thule

VeloSpace 938

2

Áno - odporúčame

60 kg

18,7 kg

135 x 69 x 79 cm, zložený: 135 x 74 x 25 cm

Všetky

Všetky

3 palce, pre plášte do 4 palcov remene v príslušenstve

22 - 80 mm

130 cm

25 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol - adaptér na 7 pól od nás ZDARMA!

Pákový upínací mechanizmus

5 rokov

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Thule VeloSpace XT 938

 • VeloSpace XT ponúka moderný dizajn s výraznmi svetlami, vysokú funkčnosť. Možnosť uchytiť na tento nosič i prepravný 300 l box Thule BackSpace posúva využitie tohoto nosiča o level vyššie. Pri uchytenom boxe sa dá prepravovať ešte jeden bicykel. VeloSpace je v tomto jedinečný.

 • Thule VeloSpace 938 je určený na prepravu 2 bicyklov, použitím adaptera Thule VeloSpace XT Bike Adapter 938-1 dostupným ako príslušenstvo 3 bicyklov.

 • Konštrukcia nosiča je veľmi pevná a robustná čo umožňuje prepravu aj ťažkých horských bicyklov, fatbikov a elektrobicyklov. Max. nosnosť nosiča je 60 kg. Max. 30 kg na bicykel. Adapter pre 3 bicykel, ma nosnosť max. 15 kg.

 • Pri preprave bicykla s carbónovým rámom odporúčame použiť pre ochranu rámu Thule Carbon Frame Protector 984, dostupný v príslušenstve.

 • Pozície bicyklov na nosiči majú od seba odstup 25 cm. Viac miesta pre jednoduchú montáž horských bicyklov so širokými vidlicami a elektrobicyklov.

 • Šírka nosiča umožňuje prepravu aj veľkých bicyklov s rázvorom do 130 cm.

 • Samotná montáž nosiča na ťažné je veľmi jednoduchá, nosič iba položíte na guľu, vyrovnáte súmerne s autom a utiahnete páku. Prítlak montážneho mechanizmu je nastaviteľný pre dosiahnutie čo najlepšieho uchytenia na ťažnom zariadení. Upozorňujeme, že guľa musí byť suchá a odmastená.

 • Kolesá bicyklov sa uchytávajú o nosič pomocou silných plastových ozubených popruhov s uťahovacím račňovým mechanizmom. Vhodné na plášte s priemerom do 4,7 palca.

 • Rámy bicyklov upevnia o nosič dnímateľné ramená s s čeľusťovým úchytom. Ramená sa doťahujú pomocou špeciálnych ručných matíc Thule AcuTight s integrovaným uťahovacím momentom. Pri dosiahnutí optimálneho uťahovacieho momentu vás upozorní račňový zvuk (klik). Čeľustový úchyt je vhodný pre rámy bicyklov s priemerom 22 - 80 mm. Odnímateľná funkcia ramien vám uľahčí upevnenie rámu bicykla.

 • Na prístup do batožinového priestoru vozidla i s naloženými bicyklami na nosiči slúži sklápacia funkcia. Nohou šliapnete na pedál, čím odistíte funkciu sklopenia a nosič odklopíte do 50° uhla. Po zaklopení nosiča do základnej polohy nosič zaistíte.

 • Elektrická zástrčka-koncovka svetiel je 13 pólová. Ak máte 7 pólovú zásuvku na ťažnom zariadení, elektrickú reduckiu-adaptér vám pri kúpe dodáme zdarma. Stačí si ju vyžiadať pri objednávke v poznámke.

 • Uzamykaním je zabezpečený uchytávací mechanizmus na ťažné zariadenie a taktiež každý úchyt rámu bicykla. Opatrnosti u nás nie je nikdy dosť, odporúčame používať i káblové zámky.
-8%
Akcia
Odporúčame

Nosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKE ML

Nosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKE ML
439.00 EUR479.00 EUR

Pre 2 e-biky / bicykle

Skladom
-12%
Akcia
Odporúčame

Nosič bicyklov Atera Strada TRAIL 2

Nosič bicyklov Atera Strada TRAIL 2
549.00 EUR629.00 EUR

Exkluzívny nosič pre 2 e-bike / bicykle.

Skladom

<< Späť na zoznam produktov