Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793

Produkty

Cena: 

1 149.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

ZADARMO !

Osobný odber Bratislava - zdarma, Osobný odber Trenčín - zdarma, Osobný odber Žilina - zdarma

9791001

Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793Nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška 9793
Prílohy:

Thule

Epos 3

3

Áno

60 kg

22,7 kg

91 x 126 x 22 cm, zložený: 91 x 27 x 75 cm

Všetky

Všetky

3", pre plášte do 4,7" remene 985 v príslušenstve

22 - 90 mm

135 cm

25 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol

Bez náradia, za pár sekúnd

5 rokov

Skladací nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre 3 bicykle Thule Epos 3 + taška Thule 9793

Set: nosič bicyklov Thule Epos 3 + taška Thule Storage Bag 3 9793

 • Výrobca Thule uviedol na trh nový, jedinečný nosič bicyklov na ťažné zariadenie. S novým patentom sklápateľných a zároveň teleskopických oporných rámov sa stáva najuniverzálnejším nosičom na trhu pre všetky typy bicyklov a elektrobicyklov. 
 • Thule Epos je navrhnutý tak, aby ste pri preprave bicyklov strávili čo najmemej času. Šikovné riešenia vám maximálne uľahčia manipuláciu ako s nosičom tak i s bicyklami. Tento nosič je úplne skladací, preprava a skladovanie ešte neboli jednoduchšie a sklopná funcia pre prístup do batožinového priestoru je ako vždy v základnej výbave. Vašim bicyklom bude zabezpečená skvelá starostlivosť. Veľký rozostup medzi bicyklami, prispôsobenie pre exra veľké rázvory, jednoduché uchytenie i veľmi širokých plášťov. Thule Epos je pripravený na všetko.
 • Odborníci v Thule navrhli aj skvelé príslušenstvo. Thule Epos Bike Repair Holder vám pomôže v prípade potreby opraviť váš bicykel. Zámok Thule High Grade Lock bol vyvinutý v spolupráci s poprednou spoločnosťou v obore ABUS, aby vaše bicykle boli čo najlešpie chránené. Elektrobicykle sú ťažké, určite oceníte i nakladaciu rampu Thule Epos Foldable Loading Ramp.

 • Kompatibilita so všetkými druhmi bicyklov a elektrobicyklov je tu na mieste. Patentované teleskopické ramená s otočným držiakom a popruhmi vystuženými nerezovým jadrom spolahlivo posúžia k upevneniu biyckla o rám alebo zadné koleso.

 • Vysoká nosnosť 30 kg umožní prepraviť aj tie najťažšie elektrobicykle.

 • Vzdialenosť 25 cm medzi bicyklami znižuje riziko kontaktu bicyklov a ich poškodeniu.

 • Extra dlhé teleskopické držiaky umožnia i prepravu bicyklov s veľkým rázvorom až do 135 cm.

 • Kolesá k nosiču zaistíte popruhmi, ktoré silno dotiahnete prackami s račňou. Základné plastové popruhy sú vhodné pre plášte do 3.2". Pre širšie plášte až do 4,7" treba dokúpiť dlhšie poprohy Thule XXL Wheel Strap 985 v príslušenstve.

 • Plne skladacia konštrukcia uľahčuje samotnú montáž, manipuláciu, uskladnenie, či uloženie do batožinového priestoru vozidla.

 • Veľmi jednoduchý prístup do bažinového priestoru. Keď sú naložené bicykle na nosiči stačí stupiť na pedál a bicykle nakloniť. Vznikne dostatočný priestor pre otvorenie dverí. Ak bicykle na nosiči nie sú, sklopnú funciu ani nie je potreba odistiť. Len si sklopíte oporný rám a dvere otvoríte.

 • Montáž je veľmi rýchla. Samostabilizujúci pákový mechanizmus upevní nosič na ťažné zariadenie iba utiahnutím páky. Pre lepší úchyt je moment utiahnutia páky nastavovateľný ručnou skrutkou. Uchytenie vyladíte do dokonalosti.

 • Thule Epos 3 je vybavený prepravnými  kolieskami. Stačí pridvihúť a nosič si presuniete veľmi jednoducho k autu či do garáže.
Pre daný produkt nie je v ponuke žiadne príslušenstvo.


<< Späť na zoznam produktov