Nosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - Black

Produkty

Cena: 

845.00 EUR

Vrátane DPHStará cena: 999.00 EUR

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

7.00 EUR s DPH

Osobný odber Bratislava - zdarma, Osobný odber Trenčín - zdarma, Osobný odber Žilina - zdarma

934101

Akcia
Nosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - BlackNosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - BlackNosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - BlackNosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - BlackNosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - BlackNosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - BlackNosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - BlackNosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - BlackNosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - BlackNosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - BlackNosič bicyklov Thule EasyFold XT 934 - Black
Prílohy:

Thule

EasyFold XT 934 Black

3

Áno

60 kg

23,1 kg

123 x83x86 cm / 31x83x88 cm - zložený

Všetky

Všetky

3 palce, pre plášte do 4 palcov remene v príslušenstve

22 - 80 mm

130 cm

22 cm / 19 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol

Bez náradia, za pár sekúnd

5 rokov

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Thule EasyFold XT 934 - Black Edtion !

Plne skladací, kompaktný a jednoducho použiteľný nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre všetky typy bicyklov (aj elektrobicykle aj fat biky).

Verzia v čiernej farbe.

Skladateľný nosič pre 3 bicykle s pohodlnou montážou, manipuláciou a uskladnením.

  • Konštrukcia nosiča je vhodná taktiež na prepravu elektrobicyklov a ťažkých horských bicyklov. Prvá a druhá pozícia pre uloženie bicyklov sú od seba vzdialené  22 cm, medzi druhou a treťou pozícou je rozostup 19 cm.
  • Väčší rozostup je aj medzi držiakmi kolies čím je nosič vhodný aj pre bicykle s väčším rázvorom a to až do 130 cm.
  • Rámy bicyklov upevníte o nosič odnímateľnými čelusťovými držiakmi. Odnímateľná funcia ramien veľmi zjednodušuje výber správneho miesta úchytenia na ráme bicykla a nosiča. Úchyt sa uťahuje uzamykacou maticou, ktorá sa po utiahnutí a uzamknutí točí naprázdno a nieje možné úchyt uvoľniť. Matica je vybavená systemom Thule AcuTight - indikátorom uťahovacieho momentu. Pri dosiahnutí maximálneho momentu matica klikne.
  • Upevňovacie remienky kolies sú v tejto čiernej verzii vybavené gumennými chráničmi ráfikov. Mäkká guma chráni ráfiky kolies pred prípadným poškriabením alebo poškodením.
  • Pre prístup do batožinového priestoru vozidla je Thule EasyFold vybavený sklopnou funkciou. Jednoducho stupením na pedál sa odklopí. Nosič sa po vrátení do pôvodnej pozície automaticky zaistí.
  • Montáž je na ťažné zariadenie veľmi jednoduchá. Nosič len položíte na ťažné zariadenie, ručnou skrutkou nastavíte vhodný prítlak a len zatiahnete páku nadol. Páka je uzamykateľná.
  • Nosič je plne poskladaný. Vytiahnete z balenia a môžete rovno pripevniť na ťažné zariadenie. Okrem prítlaku páky netreba nič iné nastavovať.
  • Thule EasyFold 934 má 23 kg. Čo nie je málo, ale integrované kolieska na nosiči veľmi zjednodušujú manipuláciu. Nemusíte sa namáhať, nosič len pridvihnete za rukovať a potiahnete za sebou na kolieskach.

Poznámky:

- nie je vhodný pre autá s rezevou na zadných dverách.

- pre fat biky je potrebné dokúpiť dlhšie remienky - adapter Thule XXL Fatbike Wheel Straps 985

- elektrickú reduckiu z 7 pol na 13 dostanete od nás ZDARMA, stačí o ňu požiadať v poznámke.

Pre daný produkt nie je v ponuke žiadne príslušenstvo.


<< Späť na zoznam produktov