Nosič bicyklov Hapro Atlas Premium X-Fold II (e-bike)

Produkty

Cena: 

499.00 EUR

Vrátane DPHStará cena: 549.00 EUR

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

5.00 EUR s DPH

ZADARMO !

34717

3 rokov

Akcia
Nosič bicyklov Hapro Atlas Premium X-Fold II (e-bike)Nosič bicyklov Hapro Atlas Premium X-Fold II (e-bike)Nosič bicyklov Hapro Atlas Premium X-Fold II (e-bike)Nosič bicyklov Hapro Atlas Premium X-Fold II (e-bike)Nosič bicyklov Hapro Atlas Premium X-Fold II (e-bike)Nosič bicyklov Hapro Atlas Premium X-Fold II (e-bike)Nosič bicyklov Hapro Atlas Premium X-Fold II (e-bike)

Hapro

Atlas 2 Premium X-Fold II

2

Áno - odporúčame

60 kg

19,1 kg

73,1 x 149,8 x 96 cm / 71,1 x 30,5 x 75,1 cm

Všetky

Všetky

4 palce

72 mm

30 cm

Áno - 76° uhol

Áno

Áno

13 pol aj 7 pol

Premium-Grip - pákový mechanizmus

3 roky

Nosič bicyklov Hapro Atlas Premium X-Fold II 

Skladací nosič pre 2 bicykle na ťažné zariadenie od holandského prémiového výrobcu HAPRO. Vhodný pre všetky typy bicyklov. Pákové upnutie na ťažné zariadenie. Ideálny pre elektrobicykle.

Pomocou adaptéru Hapro Extension kit 35609 je možné zvýšiť kapacitu prepravovaných bicyklov na 3. Dostupný nižšie v príslušenstve.

Nosič s jedinečnou skladacou funkciou.

Montáž je možná na každé ťažné zariadenie bez použitia náradia. Upínací pákový systém Premium-Grip zabezpečí jednoduchú montáž. Nosič položíte na ťažné zariadenie a zatlačíte páku nadol. Na upínacom zariadení si nastavíte potrebný uťahovací moment. Na bezproblémové uchytenie nosiča je potrebná vzdialenosť min. 65 mm od stredu gule ťažného zariadenia po zadnú časť vozidla.

Rám bicykla na nosič uchytíte jednoducho pomocou uzamykacíeho ramena a výškovo nastaviteľného oporného rámu. Táto funkcia výškového nastavenia umožní jednoduché uchytenie i bicyklov so zložitejšímy tvarmi rámu so zadným odpružením. Max. šírka trubky rámu 72 mm.

Kolesá bicykla uchytíte na nosič pomocou silných plastových popruhov. Predné koleso je uchytené na nosič dvomi popruhmi, aby sa zabránilo zbytočnému pohybu kolesa pri preprave. Zadné jedným popruhom. Max. šírka plášťov s ráfikom je 10,2 cm. 

Pre prístup do kufra auta je nosič vybavený sklopnou funkciou. Stačí jednoducho rukou odistiť poistku a potiahnuť gombík nad ŠPZtkou. Odistený nosič potiahnutím sklopíte na uhol 76° stupňov, ktorý postačuje pre väčšine vozidiel na otvorenie zadných kufrových dverí.

Svetlá nosiča spĺňajú všetky naše normy, sú vybavené i hmlovým svetlom a cúvacím svetlom. Preto je zástrčka elektromontáže 13 pólová. Pri použití na ťažných zariadenia so 7 pólovou zásuvkou je nutné použiť redukciu, ktorá je súčasťou balenia. Upozorňujeme, že pri použítí na 7 pólovej zásuvke nebude svietiť cúvacie svetlo.

Kvôli uskladneniu a preprave nosiča v kufri auta je možné zložiť do menších kompatných rozmerov. Stačí uvoľniť a po zložení zatiahnuť robustnú poistku. Rozmer nosiča v zloženom stave je 71,7 x 30,5 x 75,1 cm, v rozloženom stave pri používaní 73,1 x 149,8 x 96 cm. 

Pre jednoduchú manipuláciu je nosič vybavený kolieskami. Nemusíte nosič dvíhať, jednoducho si ho potiahnete kam bude treba.

Nosič uzamknete k ťažnému zariadeniu a bicykle do nosiča.

Záruka 3 roky.


Hapro Extension kit 35609

Hapro Extension kit 35609
129.00 EUR

Adapter zvyšujúci kapacitu nosičov bicyklov Hapro X Fold

Skladom

Hapro Bag Xfold II

Hapro Bag Xfold II
49.00 EUR

Praktický obal pre uskladnenie nosiča Xfold II

Skladom

<< Späť na zoznam produktov