Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4

Produkty

Cena: 

399.00 EUR

Vrátane DPHStará cena: 499.00 EUR

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

6.00 EUR s DPH

ZADARMO !

34715

3 rokov

Akcia
Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4Nosič bicyklov Hapro Atlas Active 4
Prílohy:

Hapro

Atlas Active 4

4

NIE! Max hm.15kg na jednu pozíciu

60 kg

22,6 kg

100 x 107,5 x 30,7 cm - zložený, 100 x 107,5 x 78,9 cm rozlo

Všetky

Všetky

3 palce (76 mm)

72 mm

114

20 cm

Áno - 78° uhol

Áno

Áno

13 pol aj 7 pol

Easy-Grip - račňový mechanizmus

3 roky

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Hapro Atlas Active 4

Hapro Atlas Active 4 je pevný a stabilný nosič vhodný pre celú rodinu. Nosič pre 4 bicykle s pekný dizajnom v dobrej cene a veľmi kvalitnom prevedení. Tento model má všetko čo dobrý nosič bicyklov má mať: Jednoduchá obsluha, ľahká montáž, ochrana ráfikov na uťahovacích remienkoch, uzamykanie, sklopná funkcia pre prístup do kufra. A elektrobicykle? Pre tento nosič, žiaden problém. 

Montáž je možná na každé ťažné zariadenie bez použitia náradia. Upínací systém Easy-Grip zabezpečí jednoduchú montáž. Nosič položíte na ťažné zariadenie, utiahnete ručnú uzamykaciu maticu a račňovou pákou dotiahnete nosič napevno.  Na bezproblémové uchytenie nosiča je potrebná vzdialenosť min. 65 mm od stredu gule ťažného zariadenia po zadnú časť vozidla.

Rám bicykla na nosič uchytíte jednoducho pomocou uzamykacíeho ramena. Max. šírka trubky rámu 72 mm.

Kolesá bicykla uchytíte na nosič pomocou silných plastových popruhov schráničom ráfiku.  Max. šírka plášťov s ráfikom je 7,6 cm / 3" palce.

Oporné rámy je možné sklopiť pre jednoduchšie uskladnenie a prevoz. Svetlá nosiča spĺňajú všetky normy, sú vybavené hmlovým a cúvacím svetlom. Preto je zástrčka elektromontáže 13 pólová. Pri použití na ťažných zariadenia so 7 pólovou zásuvkou je nutné použiť redukciu, ktorá je súčasťou balenia. Upozorňujeme, že pri použítí na 7 pólovej zásuvke nebude svietiť cúvacie svetlo.

Nosič je vybavený sklopnou funkciou pre prístup do kufra. Stačí len odistiť ručnú poistku a sklopiť. Sklopenie je možné na uhol 78°, čo postačuje pre väčšinu vozidiel.

Záruka 3 roky.<< Späť na zoznam produktov