Nosič bicyklov Hakr Trip 3 Top Plus + Adapter Hakr Trip Top

Produkty

Cena: 

448.00 EUR

Vrátane DPH

HAKR (CZ)

Možný len osobný odber na predajni v TN a BA

Osobný odber Bratislava - zdarma, Osobný odber Trenčín - zdarma

HV1192/HV1165

Hakr Trip 3 TOP Plus

4

2

17,3 kg

60 kg

Všetky, rázvoz max 1200 mm

Všetky

25 - 80 mm

ÁNO

Áno

Áno

13 pol

Bez náradia, za pár sekúnd

3 roky

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Hakr Trip 3 Top Plus + Adapter Hakr Trip Top

Najnovší model nosičov bicykov na ťažné zariadenie od českého výrobcu Hakr Brno, vhodný pre všetky typy a veľkosti bicyklov s rázvorom do 1200 mm.

Set pripravený na prepravu 4 bicyklov. Je možné možné ho použiť aj na prepravu 2 elektrobicyklov.

Hakr ponúka možnosť dokúpiť aj adapter HV1176 - Adapter Trip Roller, s ktorým môžete na štvrtej pozícii prepravovať kolobežku.

Nosič sa dodáva takmer zložený. Po vybalení treba na nosič pripevniť oporný U rám a adapter pre 4-tý bicykel. Potrebné náradie je súčasťou balenia. Adapter pre 4 bicykel je vo vyššej polohe nad svetlami, aby boli viditelné.

Hakr Trip 3 Top Plus je osadený novými modernými svetlami a plastovým krytovaním. Nosič tak dostáva veľmi kompatkný vzhľad, pričom krytovanie prispieva i k väčšej stabilite bicyklov na nosiči. Elektromontáž svetiel má13 pól koncovku . Redukciu na 7 pól zásuvku ťažného zariadenia v cene 12,00 EUR vám poskytneme pri zakúpení nosiča zdarma !

Pákové uchytenie o ťažné zariadenie, sklopná funkcia pre prístup do kufra, odnímateľné úchyty rámov bicyklov - ramená, plastové remienky pre uchytenie kolies bicyklov na nosič s račňovým uťahovaním DoubleWay sú prvky, ktorými sa Trip Top Plus vyrovnáva nosičom bicyklov z najvyššej triedy.

Uchytenie na ťažné zariadenie pomocou pákového systému je rýchle a jednoduché. Stačí pákový systém odomknúť (kľúčik je pri motnáži nutné vybrať zo zámku), uchytením páky stlačíte poistku, zodvihne páku do najvyššej pozície (na 90°), položíte nosič na guľu ťažného zariadenia a páku pohybom nadol utiahnete. Následne zámok uzamknete.

Stlačením nožného pedála odistíte sklopenie a nosič môžete i s naloženými bicyklami odklopiť cca na 70° uhol, čo vám umožní otvoriť zadné dvere na aute. Pre autá s väčšími zadnými dverami typu MPV, Van, kde 60° uhol je pre otvorenie dverí nedostačujúci je možné dokúpiť adapter HV1182 - Trip odklop 90°.

Bicykle upevníte na nosič pomocou čelusťových odníteľných (ramien) úchytov rámov. Čelusť úchytu pojme rámy bicyklov o priemere max. do 80 mm. Každý úchyt je vybavený uzamykacou uťahovacou maticou. Matica sa po uzamknutí točí naprázdno, čím úchyt nie je možné otvoriť. Otvorením čeluste a jej následným zmačknutím sa celé (rameno) úchyt uvoľní od oporného U rámu. Táto funkcia je veľmi praktická. Pri samotnom nasadzovaní bicyklov vám nezavadzajú ostatné ramená a umožní vám pohodlne nájsť najvhodnejšie miesto pre umiestnenie čeľuste úchytu na váš bicykel. 4-tý bicykel sa pripevňuje špeciálnym dvojčelussťovým ramenom o bicykel na 3-tej pozícii. Sťahovaním zamykacej matice sa zatvárajú obe čeluste naraz.

Kolesá bicyklov na nosič utiahnete plastovými zubatými remiankami, ktoré jednoducho vyšponujete račňou DoubleWay. Remienky sú dostačujúce pre plášte do 2,6 palca.

Rozmery krabice nosiča: 110 x 85 x 21 cm

Rozmery nosiča s adapterom HV1165: 109 x 89 x 69 cm, po sklopení oporného U rámu 109 x 29 x 30 cm


Hakr Space Hook

Hakr Space Hook
29.00 EUR

Džiak na uskladnenie nosiča na ťažné zariadenie

Skladom

Hakr Trip Odklop 90°

Hakr Trip Odklop 90°
15.00 EUR

Adapter pre odklopenie nosiča na 90°

Skladom

<< Späť na zoznam produktov
Pravý blok - najbližšia predajňa
Pravý blok - sociálne siete