Nosič bicyklov Hakr Trip 2 Top Plus Elektro

Produkty

Cena: 

439.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

5.00 EUR s DPH

ZADARMO !

HV1195

HAKR

Trip 2 TOP Plus Elektro

2

Áno

50 kg

16 kg

118 x 68 x 25 - zložený

Všetky

Všetky

2,6 palca

25 - 80 mm

130 cm

23 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol

Bez náradia, za pár sekúnd

3 roky

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Hakr Trip 2 Top Plus Elektro

Najnovší model nosičov bicyklov na ťažné zariadenie od českého výrobcu Hakr Brno, vhodný pre všetky typy a veľkosti bicyklov s rázvorom do 1200 mm.

Pozíce pre bicykle sú od seba 23 cm čo umožňuje kvalitnejšie umiestnenie širokých elektrobicyklov a horských bicyklov so širokými vidlicami do nosiča.

Nosič sa dodáva takmer zložený. Po vybalení treba na nosič pripevniť iba oporný U rám. Potrebné náradie je súčasťou balenia.

Hakr Trip 2 Top Plus Elektro je osadený novými modernými svetlami a plastovým krytovaním. Nosič tak dostáva veľmi kompatkný vzhľad, pričom krytovanie prispieva i k väčšej stabilite bicyklov na nosiči. Elektromontáž svetiel má13 pól koncovku .

Redukciu na 7 pól zásuvku ťažného zariadenia v cene 12,00 EUR vám poskytneme pri zakúpení nosiča zdarma. Stačí si ju vyžiadať v poznámke.

Pákové uchytenie o ťažné zariadenie, sklopná funkcia pre prístup do kufra, odnímateľné úchyty rámov bicyklov - ramená, plastové remienky pre uchytenie kolies bicyklov na nosič s račňovým uťahovaním DoubleWay sú prvky, ktorými sa Trip Top Plus vyrovnáva nosičom bicyklov z najvyššej triedy.

Uchytenie na ťažné zariadenie pomocou pákového systému je rýchle a jednoduché. Stačí pákový systém odomknúť (kľúčik je pri motnáži nutné vybrať zo zámku), uchytením páky stlačíte poistku, zodvihne páku do najvyššej pozície (na 90°), položíte nosič na guľu ťažného zariadenia a páku pohybom nadol utiahnete. Následne zámok uzamknete.

Stlačením nožného pedála odistíte sklopenie a nosič môžete i s naloženými bicyklami odklopiť cca na 70° uhol, čo vám umožní otvoriť zadné dvere na aute. Pre autá s väčšími zadnými dverami typu MPV, Van, kde 70° uhol je pre otvorenie dverí nedostačujúci je možné dokúpiť adapter HV1182 - Trip odklop 90°.

Bicykle upevníte na nosič pomocou čelusťových odnímateľných (ramien) úchytov rámov. Čelusť úchytu pojme rámy bicyklov o priemere max. do 80 mm. Každý úchyt je vybavený uzamykacou uťahovacou maticou. Matica sa po uzamknutí točí naprázdno, čím úchyt nie je možné otvoriť. Otvorením čeluste a jej následným zmačknutím sa celé (rameno) úchyt uvoľní od oporného U rámu. Táto funkcia je veľmi praktická. Pri samotnom nasadzovaní bicyklov vám nezavadzajú ostatné ramená a umožní vám pohodlne nájsť najvhodnejšie miesto pre umiestnenie čeľuste úchytu na váš bicykel.

Kolesá bicyklov na nosič utiahnete plastovými zubatými remiankami, ktoré jednoducho vyšponujete račňou DoubleWay. Remienky sú dostačujúce pre plášte do 2,6 palca.

Pre daný produkt nie je v ponuke žiadne príslušenstvo.


<< Späť na zoznam produktov