Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3

Produkty

Cena: 

699.00 EUR

Vrátane DPHStará cena: 799.00 EUR

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

6.00 EUR s DPH

ZADARMO !

022751

Akcia
Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3 Strada Vario 3Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3Nosič bicyklov Atera Strada Vario 3

Atera

Strada Vario 3

3

Áno

63,8 kg

21,2 kg

1160 / 710 / 760 mm - rozložený, 640 / 480 / 760 mm zložený

Všetky

Všetky

2,4 palca, pre širšie plášte dlhšie remene v príslušenstve

25 - 80 mm

130 cm

19 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !

Pump-Fix - pákový mechanizmus

3 roky

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada Vario 3

 • Atera Strada Vario 3 - luxusný skladací nosič bicyklov na ťažné zariadenie od nemeckého výrobcu Atera.
 • Tento nosič je vhodný na prepravu 3 bicyklov či elektrobicyklov.

 • Atera Strada Vario 3 upevníte pomocou uzamykacieho pákového upínania na akékoľvek ťažné zariadenie jednoducho, rýchlo a hlavne bezpečne za pár sekúnd. Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom rýchlo zatlačením páky zaistiť.

 • Unikátne prevedenie s modernými výraznými svetlami pre lepšie osvetlenie a zvýšenie bezpečnosti.

 • Dostať sa do batožinového priestoru auta počas cesty s naloženými bicyklami? Toto ešte nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí odistiť poistku, stupiť na pedál a nosič jednoducho odtiahnuť od auta. Medzi bicyklami a autom vznikne miesto pre pohodlnú manipuláciu s batožinou a samozrejme neobmedzuje otváranie zadných dverí. Odsunutie a odklonenie je dostatočné i na otvoreni zadných dverí veľkých vanov ako VW Transporter, Mercedes Benz V-Class ...

 • Atera Strada Vario 3 je veľmi kompaktný nosič, ktorý je možné vďaka jeho konštrukcii zložiť, čím nosič získava oveľa menšie rozmery. Vďaka zmenšeným rozmerom nieje problém nosič previesť možno v každom batožinovom priestore automobilov a nezaberá veľa miesta pri skladovaní.

Zložený rozmer: 64 / 48 / 76 cm

 • Bicykel je v nosič uchytený o kolesá a rám. Úchyty kolies majú klinový tvar a kolesá sa do nich upevňujú kvalitnými ozubenými plastovými remeňmi. Klinový tvar podložiek obmedzuje silu tlaku remienku na ráfik, čím je viac chránení proti poškodeniu (wheel protection). Kvalitnému uchyteniu prispieva račňa, ktorou remienok dotiahnete úplne nadoraz. Umiestnenie podložiek nastavíte jednoducho, zatlačením gombíka v podložkeu ju uvoľníte a potiahnete do požadovanej polohy.

 • Základná dĺžka remienkov je vhodná na plášte do 2,4 " palca. Ak máte širšie plášte do 3" či 4" palcov, je možné dokúpiť dlhšie upínacie remene v príslušenstve. Do 3" palcov stačia 30 cm dlhé, do 4" palcov 35 cm.

 • Odnímateľné a polohovateľné držiaky rámov bicyklov sú veľmi sofistikované. Uchytia oválne ako aj guľaté rámy bicyklov až do priemeru 80 mm plastovým popruhom vystuženým nerezovým jadrom. Súčasťou ramena je aj gumenná ochrana rámu proti poškriabianiu ako na tele úchytu tak i na popruhu. Úchyt sa doťahuje uzamykacou račňou, ktorá pri potrebnom momente preskočí na prázdno. Ideálne riešenie pre karbónové rámy. Pomocou otáčacích kĺbov držiaka bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.

 • Tretí bicykel sa k nosiču pripevňuje o rám k nosiču systemom bike-to-bike connection  (spojenie bicykel o bicykel).

 • Elektrická koncovka svetiel je 13 pólová. Takže súčasťou svetiel je i hmlové svetlo a spätné cúvacie svetlo. Pri použití redukcie pre 7 pólové zásuvky ťažných zariadení, cúvacie svetlo svietiť nebude.

 • Ak máte 7 pólovú zásuvku na vašom ťažnom zariadení, redukciu dostanete od nás zdarma. Pri internetovej objednávke uveďte v poznámke, že potrebujete redukciu na 7 pólovú zásuvku.<< Späť na zoznam produktov