Nosič bicyklov Atera Strada Sport M3 + adapter 022624 (3+1)

Produkty

Cena: 

599.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

6.00 EUR s DPH

ZADARMO !

022685/022624

Atera

Strada Sport M3 + adaptér 022624

4

Áno

68 kg

18,7 kg

1000 x 200 x 850 mm

Všetky

Všetky

2,4 palca, pre širšie plášte dlhšie remene v príslušenstve

25 - 80 mm, pre 80mm+ adapter v príslušenstve

130 cm

18 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !

Bez náradia, za pár sekúnd

3 roky

Set: nosič bicyklov Atera Strada Sport M3 + adapter 022 624

  • Nosič bicyklov Strada Sport M3 je veľmi kvalitný nemecký nosič a patrí svojimi proporciami a vlastnosťami medzi najlepšie nosiče bicyklov na ťažné zariadenie na trhu. Je najpredávaejším nosičom z našej ponuky.

  • Tento set je určený na prepravu 4 bicyklov. Štvrtá pozícia je ideálna aj pre malý detský bicykel. Maximálne zaťaženie nosiča je 68 kg. Na 4-tú pozíciu adapter 022 624 je možné  naložiť bicykel o hmnotnosti maximálne 17,5 kg.

  • Atera Strada Sport M3 je vybavená sklopnou funkciou, takže dostať sa k batožine do kufra aj s naloženými bicyklami na nosiči nieje problém. Sklopenie je ideálne pre autá typu kombi, hatchback či SUV.

  • Atera Strada Sport M3 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použiťia náradia.  Dokonalé plne automatické upínacie pákové zariadenie umožňuje nosič uchytiť bez nutnosti nastavovania a dotatočnej aretácie. Jednoducho iba položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku. Výhodou je aj to že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia. Následne je nosič jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom zatlačením páky zaistiť.  Indikátor na uchytení vám naznačí, že nosič je bezpečne pripevnený.

  • Atera Strada M3 má veľmi kompaktné rozmery : š. 1000 / v.  200 / d. 720 mm. So svojou šírkou 1 m sa určite zmestí do väčšiny batožinových priestorov automobilov.

  • Držiaky rámov bicyklov sú konštruované veľmi precízne. Je možné ich otočiť všetkými smermi. Chránia bicykle proti poškodeniu - mäkký gumenný povrch úchytov a gumenný doraz na remeni. Račňa je konštruovaná tak, že pri dosiahnutí požadovaného napnutia preskočí na remeni na ďalší zub. V podstate je nemožné rám bicykla poškodiť. Uchytávací remeň je vystužený kovovým jadrom, čím dosahuje veľkú pevnosť a chráni bicykle pred odcudzením. Každá račňa na držiakoch rámov je vybavená zámkom. Uchytí guľaté i oválne rámy od O 25 mm - do O 80 mm.

  • Držiaky kolies Atera sú zámerne vytvorené ako kliny pod kolesá, aby sa eliminovali enormné bočné, ťahové a šmykové zaťaženia. Takto je koleso chránené pred akýmkoľvek poškodením - malý detail s veľkým efektom. Koleso do držiaku uchytíte jednoducho pomocou plastových ozubených remienkov a dotiahnete račňou. Upínacie remienky na držiakoch majú dĺžku 25 cm - sú vhodné na priemery plášťov do 2,4 palca (61 mm). Pre širšie plášte sú dostupné dlhšie remienky 30 cm (O do 3 palcov - 76 mm) a 35 cm (O do 4 palcov - 101 mm) ako príslušenstvo.

  • Pozície bicyklov majú od seba odstup 18 cm.

  • Elektrická koncovka svetiel je 13 pólová. Takže súčasťou svetiel je i hmlové svetlo a spätné cúvacie svetlo. Pri použití redukcie pre 7 póloé zásuvky ťažných zariadení, cúvacie svetlo svietiť nebude.

  • Ak máte 7 pólovú zásuvku na vašom ťažnom zariadení, redukciu dostatne od nás zdarma. Pri internetovej objednávke uveďte v poznámke, že potrebujete redukciu na 7 pólovú zásuvku.<< Späť na zoznam produktov