Nosič bicyklov Atera Strada Sport M3 + adapter 022624 (3+1)

Produkty

Cena: 

579.00 EUR

Vrátane DPH

ATERA (DE)

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

6.00 EUR s DPH

Osobný odber Bratislava - zdarma, Osobný odber Trenčín - zdarma, Osobný odber Žilina - zdarma

022685-1

Atera Strada Sport M3 + adaptér na 4.bike

4

2

1000 x 200 x 850 mm

18,7 kg

68 kg

Všetky

Všetky

25 - 80 mm

ÁNO

Áno

Áno

13 pol

Bez náradia, za pár sekúnd

3 roky

Nosič bicyklov Atera Strada Sport M3 + adapter 022624 (3+1)
  • Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada Sport M 3 patrí svojimi proporciami a vlastnosťami medzi najlepšie nosiče bicyklov na ťažné zariadenie na trhu.
  • Tento set Atera STRADA SPORT M3 + adapter 022 624 je určený na prepravu 4 bicyklov.
  • Je vhodný aj na prepravu 2 elektrobicyklov. 
  • Atera Strada Sport M3 je vybavená sklopnou funkciou, takže dostať sa k batožine do kufra aj s naloženými bicyklami na nosiči nieje problém.
  • Atera Strada Sport M3 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použiťia žiadneho náradia, čo zabezpečuje sofistikované upínacie pákové zariadenie, iba položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku. Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom zatlačením páky zaistiť.
  • Hmotnosť nosiča aj s adaptérom zaraďuje Stradu medzi najlahšie nosiče na ťažné zariadenie pre 4 bicykle. Nie je len ľahký ale aj veľmi kompaktný, so svojou šírkou len 1 m sa určite zmestí do väčšiny batožinových priestorov automobilov. 
  • Držiak rámov bicyklov je určite najsofistikovanejší na trhu. Uchytí oválne ako aj guľaté rámy väčšiny veľkostí obtiahnutím popruhom jednoducho a bezpečne. Plastový popruh je vystužený kovovým jadrom. Pomocou otáčacích kĺbov a mierneho zakryvenia tyče držiaka bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.
  • Elektrická zástrčka-koncovka svetiel je 13 pólová. Ak máte 7 pólovú zásuvku na ťažnom zariadení, elektrickú redukciu-adapter vám pri kúpe nosiča dodáme zdarma. Stačí si ju vyžiadať pri objednávke v poznámke. 

Hakr Space Hook

Hakr Space Hook
29.00 EUR

Džiak na uskladnenie nosiča na ťažné zariadenie

Skladom

Thule Cable Lock

Thule Cable Lock
35.00 EUR

Kábolový zámok 180 cm

Skladom

<< Späť na zoznam produktov