Nosič bicyklov Atera Strada Sport M2

Produkty

Cena: 

379.00 EUR

Vrátane DPH

ATERA (DE)

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

5.00 EUR s DPH

ZADARMO !

022684

Výpredaj
Nosič bicyklov Atera Strada Sport M2Nosič bicyklov Atera Strada Sport M2Nosič bicyklov Atera Strada Sport M2Nosič bicyklov Atera Strada Sport M2Nosič bicyklov Atera Strada Sport M2Nosič bicyklov Atera Strada Sport M2Nosič bicyklov Atera Strada Sport M2

Atera Strada Sport M2

2

2

1000 x 200 x 590 mm

14,9 kg

60 kg

Všetky, rázvoz max 1200 mm

Všetky, plášte do 2,6 palca, dlhšie pásy sú k dispozícii

25 - 80 mm

ÁNO

Áno

Áno

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !!!

Bez náradia, za pár sekúnd

3 roky

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada Sport M2

 • Nosič bicyklov Strada Sport M2 je veľmi kvalitný nemecký nosič a patrí svojimi proporciami a vlastnosťami medzi najlepšie nosiče bicyklov na ťažné zariadenie na trhu. Je jedným z najpredávaejším nosičov z našej ponuky.

 • Tento nosič je určený na prepravu 2 bicyklov avšak s použitím adaptéru 022624 dostupným ako príslušenstvo je možné rozšíriť kapacitu na 3 bicykle.

 • Je vhodný aj na prepravu 2 ťažkých elektrobicyklov.

 • Atera Strada Sport M2 je vybavená sklopnou funkciou, takže dostať sa k batožine do kufra aj s naloženými bicyklami na nosiči nieje problém. Sklopná funcia je dostatočné pre hatchbacky, kombi i SUV.

 • Atera Strada Sport M2 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použiťia náradia.  Dokonalé plne automatické upínacie pákové zariadenie umožňuje nosič uchytiť bez nutnosti nastavovania a dotatočnej aretácie. Jednoducho iba položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku. Výhodou je aj to že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia. Následne je nosič jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom zatlačením páky zaistiť.  Indikátor na uchytení vám naznačí, že nosič je bezpečne pripevnený.

 • Atera Strada M2 má veľmi kompaktné rozmery, so svojou šírkou 1 m sa určite zmestí do väčšiny batožinových priestorov automobilov.

 • Držiaky rámov bicyklov sú konštruované veľmi precízne. Je možné ich otočiť všetkými smermi. Chránia bicykle proti poškodeniu - mäkký gumenný povrch úchytov a gumenný doraz na remeni. Račňa je konštruovaná tak, že pri dosiahnutí požadovaného napnutia preskočí na remeni na ďalší zub. V podstate je nemožné rám bicykla poškodiť. Uchytávací remeň je vystužený kovovým jadrom, čím dosahuje veľkú pevnosť a chráni bicykle pred odcudzením. Každá račňa na držiakoch rámov je vybavená zámkom. Uchytí guľaté i oválne rámy s priemerom od25 mm - do80 mm.

 • Držiaky kolies Atera sú zámerne vytvorené ako kliny pod kolesá, aby sa eliminovali enormné bočné, ťahové a šmykové zaťaženia. Takto je koleso chránené pred akýmkoľvek poškodením - malý detail s veľkým efektom. Koleso do držiaku uchytíte jednoducho pomocou plastových ozubených remienkov a dotiahnete račňou. Upínacie remienky na držiakoch majú dĺžku 25 cm - sú vhodné na priemery plášťov do 2,4 palca (61 mm). Pre širšie plášte sú dostupné dlhšie remienky 30 cm (priemerdo 3 palcov - 76 mm) a 35 cm (priemerdo 4 palcov - 101 mm) ako príslušenstvo.

 • Atera Strada Sport M je vhodná pre všetky veľkosti bicyklov. Maxilmány rázvor kolies je 120 cm.

 • Pozície bicyklov majú od seba odstup 18 cm.

 • Nosič je vybavený 13 polovou elektrickou koncovkou pre zapojenie svetiel. Elektrickú redukciu (adaptér) z 13 pol na 7 pol dostanente v našom obchode zdarma !!!


Atera adaptér pre 3 bicykel pre Strada DL2 / SPORT M2

Atera adaptér pre 3 bicykel pre Strada DL2 / SPORT M2
110.00 EUR

Zvyšuje prepravnú kapacitu nosiča Strada DL 2 i SPORT M2 na 3 bicykle.

Skladom

Hakr Space Hook

Hakr Space Hook
29.00 EUR

Džiak na uskladnenie nosiča na ťažné zariadenie

Skladom

<< Späť na zoznam produktov
Pravý blok - najbližšia predajňa
Pravý blok - sociálne siete