Nosič bicyklov Atera Strada Sport M2

Produkty

Cena: 

349.00 EUR

Vrátane DPH

ATERA (DE)

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

ZADARMO !

ZADARMO !

022684

Atera Strada Sport M2

2

2

1000 x 200 x 590 mm

14,9 kg

60 kg

Všetky

Všetky l

25 - 80 mm

ÁNO

Áno

Áno

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !!!

Bez náradia, za pár sekúnd

3 roky

Nosič bicyklov Atera Strada Sport M2
  • Nosič bicyklov Atera Strada Sport M2 patrí svojimi proporciami a vlastnosťami medzi najlepšie nosiče bicyklov na ťažné zariadenie na trhu.
  • Tento nosič je určený na prepravu 2 bicyklov avšak s použitím adaptéru 022610 dostupným ako príslušenstvo v cene + 100,00 EUR s DPH je možné zvačšiť kapacitu prepravovaných bicyklov o jeden kus.
  • Taktiež je možné tento nosič použiť na prepravu 2 elektrických bicyklov.
  • Atera Strada Sport M2 je vybavená sklopnou funkciou, takže dostať sa k batožine do kufra aj s naloženými bicyklami na nosiči nieje problém.
  • Atera Strada Sport M2 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použiťia žiadneho náradia, čo zabezpečuje nové upínacie pákové zariadenie, iba položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku. Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom rýchlo zatlačením páky zaistiť.
  • Nie je len ľahký ale aj veľmi kompaktný, so svojou šírkou 1 m sa určite zmestí do väčšiny ak nie do všetkých batožinových priestorov automobilov.
  • Držiak rámov bicyklov je určite najsofistikovanejší na trhu. Uchytí oválne ako aj guľaté rámy väčšiny veľkostí obtiahnutím popruhom jednoducho a bezpečne. Plastový popruh je vystužený kovovým jadrom. Pomocou otáčacích kĺbov a mierneho zakryvenia tyče držiaka bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.
  • Nosič je vybavený 13 polovou elektrickou koncovkou pre zapojenie svetiel. Elektrickú redukciu (adaptér) z 13 pol na 7 pol v cene 12,00 EUR dostanente v našom obchode zdarma !!!

Atera adaptér pre 3 bicykel pre Strada DL2 / SPORT M2

Atera adaptér pre 3 bicykel pre Strada DL2 / SPORT M2
100.00 EUR

Zvyšuje prepravnú kapacitu nosiča Strada DL 2 i SPORT M2 na 3 bicykle.

Skladom

Hakr Space Hook

Hakr Space Hook
29.00 EUR

Džiak na uskladnenie nosiča na ťažné zariadenie

Skladom

<< Späť na zoznam produktov
Pravý blok - najbližšia predajňa
Pravý blok - sociálne siete