Nosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKE

Produkty

Cena: 

369.00 EUR

Vrátane DPH

ATERA (DE)

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

ZADARMO !

ZADARMO !

022686

Odporúčame
Nosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKENosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKENosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKENosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKE
Prílohy:

Atera Strada E-Bike M

2

2

1000 x 200 x 590 mm

14,9 kg

60 kg

Všetky

Všetky

25 - 80 mm

ÁNO

Áno

Áno

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !

Bez náradia, za pár sekúnd

Nosič bicyklov Atera Strada Sport M2 E-bike
  • ATERA STRADA M2 E-bike je určený svojou konštrukciou na prepravu 2 bicyklov, avšak použitím adaptéru 022624 dostupným ako príslušenstvo v cene 100,00 EUR s DPH je možné zvačšiť kapacitu na 3 bicykle.
  • Taktiež je vhodný na prepravu 2 elektrobicyklov.
  • Drážky na kolesá sú od seba vo väčšej vzialenosti (23 cm), čo vám zabezpečí komfortné nakladanie bicyklov bez toho aby sa dotýkali. Ideálne hľave pre horské bicykle so širokými vidlicami.
  • Atera Strada Sport M2 E-bike je taktiež vybavená sklopnou funkciou, takže dostať sa k batožine do kufra aj s naloženými bicyklami na nosiči nieje problém.
  • Atera Strada Sport M2 E-bike je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použiťia žiadneho náradia, čo zabezpečuje nové upínacie pákové zariadenie, iba položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku.
  • Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom rýchlo zatlačením páky zaistiť.
  • Držiak rámov bicyklov je určite najsofistikovanejší na trhu. Uchytí oválne ako aj guľaté rámy väčšiny veľkostí obtiahnutím popruhom jednoducho a bezpečne. Plastový popruh je vystužený kovovým jadrom. Pomocou otáčacích kĺbov a mierneho zakryvenia tyče držiaka bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.
  • Nosič je vybavený 13 polovou elektrickou koncovkou pre zapojenie svetiel. Elektrickú redukciu (adaptér) z 13 pol na 7 pol v cene 12,00 EUR dostanente v našom obchode zdarma !!!

Atera adaptér pre 3/4 bicykel STRADA SPORT M2 Plus /M3

Atera adaptér pre 3/4 bicykel STRADA SPORT M2 Plus /M3
100.00 EUR

Zvyšuje kapacitu prepravovaných bicyklov o 1 ks pre Strada SPORT M3 / E-BIKE

Skladom

Hakr Space Hook

Hakr Space Hook
29.00 EUR

Džiak na uskladnenie nosiča na ťažné zariadenie

Skladom

<< Späť na zoznam produktov
Pravý blok - najbližšia predajňa
Pravý blok - sociálne siete