Nosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKE

Produkty

Cena: 

459.00 EUR

Vrátane DPHStará cena: 499.00 EUR

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

6.00 EUR s DPH

ZADARMO !

022686

Akcia
Nosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKENosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKENosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKENosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKENosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKE
Prílohy:

Atera

Strada E-Bike M

2

Áno - odporúčame

60 kg

14,9 kg

1000 x 200 x 590 mm - zložený

Všetky

Všetky

2,4 palca, pre širšie plášte dlhšie remene v príslušenstve

25 - 80 mm, pre 80mm+ adapter v príslušenstve

130 cm

23 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !

Pump-Fix - pákový mechanizmus

3 roky

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada Sport E-Bike

  • Nosič bicyklov Strada Sport E-Bike je veľmi kvalitný nemecký nosič a patrí svojimi proporciami a vlastnosťami medzi najlepšie nosiče bicyklov na ťažné zariadenie na trhu. Je jedným z najpredávaejším nosičov z našej ponuky.

  • Tento nosič je určený na prepravu 2 bicyklov avšak s použitím adaptéru 022624 dostupným ako príslušenstvo je možné rozšíriť kapacitu na 3 bicykle.

  • Ideálny na prepravu 2 ťažkých elektrobicyklov.

  • Atera Strada Sport M2 je vybavená sklopnou funkciou, takže dostať sa k batožine do kufra aj s naloženými bicyklami na nosiči nieje problém. Sklopná funcia je dostatočné pre hatchbacky, kombi i SUV.

  • Atera Strada Sport M2 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použiťia náradia.  Dokonalé plne automatické upínacie pákové zariadenie umožňuje nosič uchytiť bez nutnosti nastavovania a dotatočnej aretácie. Jednoducho iba položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku. Výhodou je aj to že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia. Následne je nosič jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom zatlačením páky zaistiť.  Indikátor na uchytení vám naznačí, že nosič je bezpečne pripevnený.

  • Atera Strada M2 má veľmi kompaktné rozmery, so svojou šírkou 1 m sa určite zmestí do väčšiny batožinových priestorov automobilov.

  • Držiaky rámov bicyklov sú konštruované veľmi precízne. Je možné ich otočiť všetkými smermi. Chránia bicykle proti poškodeniu - mäkký gumenný povrch úchytov a gumenný doraz na remeni. Račňa je konštruovaná tak, že pri dosiahnutí požadovaného napnutia preskočí na remeni na ďalší zub. V podstate je nemožné rám bicykla poškodiť. Uchytávací remeň je vystužený kovovým jadrom, čím dosahuje veľkú pevnosť a chráni bicykle pred odcudzením. Každá račňa na držiakoch rámov je vybavená zámkom. Uchytí guľaté i oválne rámy s priemerom od 25 mm - do 80 mm.

  • Držiaky kolies Atera sú zámerne vytvorené ako kliny pod kolesá, aby sa eliminovali enormné bočné, ťahové a šmykové zaťaženia. Takto je koleso chránené pred akýmkoľvek poškodením - malý detail s veľkým efektom. Koleso do držiaku uchytíte jednoducho pomocou plastových ozubených remienkov a dotiahnete račňou. Upínacie remienky na držiakoch majú dĺžku 25 cm - sú vhodné na priemery plášťov do 2,4 palca (61 mm). Pre širšie plášte sú dostupné dlhšie remienky 30 cm (priemerdo 3 palcov - 76 mm) a 35 cm (priemer do 4 palcov - 101 mm) ako príslušenstvo.

  • Pozície bicyklov majú od seba odstup 23 cm.

  • Elektrická zástrčka-koncovka svetiel je 13 pólová. Ak máte 7 pólovú zásuvku na ťažnom zariadení, elektrickú redukciu-adapter vám pri kúpe nosiča dodáme zdarma. Stačí si ju vyžiadať pri objednávke v poznámke. 


Atera adaptér pre 3/4 bicykel STRADA SPORT M2 Plus /M3

Atera adaptér pre 3/4 bicykel STRADA SPORT M2 Plus /M3
110.00 EUR

Zvyšuje kapacitu prepravovaných bicyklov o 1 ks pre Strada SPORT M3 / E-BIKE

Skladom

Hakr Space Hook

Hakr Space Hook
35.00 EUR

Džiak na uskladnenie nosiča na ťažné zariadenie

Skladom

Atera nájazdová rampa Drive Up Rail 022 742

Atera nájazdová rampa Drive Up Rail 022 742
69.00 EUR

Rampa pre nakladanie bicyklov

Skladom

Thule Cable Lock

Thule Cable Lock
39.00 EUR

Kábolový zámok 180 cm

Skladom

<< Späť na zoznam produktov