Nosič bicyklov Atera Strada DL 3

Produkty

Cena: 

529.00 EUR

Vrátane DPH

ATERA (DE)

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

5.00 EUR s DPH

ZADARMO !

022601

Nosič bicyklov Atera Strada DL 3Nosič bicyklov Atera Strada DL 3Nosič bicyklov Atera Strada DL 3Nosič bicyklov Atera Strada DL 3Nosič bicyklov Atera Strada DL 3Nosič bicyklov Atera Strada DL 3Nosič bicyklov Atera Strada DL 3
Prílohy:

Atera Strada DL 3

3

-

1000 x 250 x 720 mm

14,5 kg

45 kg

Všetky

Všetky

25 - 80 mm

ÁNO

Áno

Áno

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !

Bez náradia, za pár sekúnd

3 roky

Nosič bicyklov Atera Strada DL 3
  • Nosič bicyklov na ťažné zariadenie ATERA STRADA DL 3 je jeden z najlepších nosičov na trhu a patrí medzi najpredávanejšie nosiče v Európe.
  • Tento nosič bicyklov je určený na prepravu 3 bicyklov S použitím  adaptéru 022 611 dostupným ako príslušenstvo je možné zväčšiť kapacitu prepravovaných bicyklov o jeden kus na 4 bicykle.
  • Čo je na Atere Strade DL také jedinečné? Určite jeho nie sklápacia ale vysúvacia funkcia, ktorá vysunie bicykle od zadných dverí na dostatočnú vzialenosť aby sa mohli otvoriť zadné dvere, čo ocenia aj majitelia áut, ktorým sa otvárajú dvere do boku. Samozrejme vzniká väčší priestor pre manipuláciu npr. s batožinou.
  • Stradu DL 3 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použiťia žiadneho náradia, čo zabezpečuje nové upínacie pákové zariadenie, iba položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku.
  • Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom rýchlo zatlačením páky zaistiť.
  • Váha nosiča aj s adaptérom posúva Stradu medzi najlahšie nosiče na ťažné zariadenie pre 3 bicykle.
  • Nie je len ľahký ale aj veľmi kompaktný, so svojou šírkou len 1 m sa určite zmestí do väčšiny ak nie do všetkých batožinových priestorov automobilov.
  • Držiak rámov bicyklov je najsofistikovanejší na trhu. Uchytí oválne ako aj guľaté rámy väčšiny veľkostí obtiahnutím popruhom jednoducho a bezpečne. Plastový popruh je vystužený kovovým jadrom. Pomocou otáčacích kĺbov a mierneho zakryvenia tyče držiaka bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.
  • Nosič je vybavený 13 polovou elektrickou koncovkou pre zapojenie svetiel. Elektrickú reduckiu (adaptér) z 13 pol na 7 pol v cene 12,00 EUR dostanente v našom obchode zdarma !!!

Atera adaptér pre 4 bicykel pre Strada DL3

Atera adaptér pre 4 bicykel pre Strada DL3
110.00 EUR

Zvyšuje prepravnú kapacitu nosiča Strada DL 3 na 4 bicykle.

Možný len osobný odber na predajniach v BA, TN, ZA

Hakr Space Hook

Hakr Space Hook
29.00 EUR

Džiak na uskladnenie nosiča na ťažné zariadenie

Skladom

<< Späť na zoznam produktov
Pravý blok - najbližšia predajňa
Pravý blok - sociálne siete