Nosič bicyklov Thule Epos 2

Produkty

Cena: 

999.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

ZADARMO !

ZADARMO !

978100

Nosič bicyklov Thule Epos 2Nosič bicyklov Thule Epos 2Nosič bicyklov Thule Epos 2Nosič bicyklov Thule Epos 2Nosič bicyklov Thule Epos 2Nosič bicyklov Thule Epos 2Nosič bicyklov Thule Epos 2Nosič bicyklov Thule Epos 2Nosič bicyklov Thule Epos 2Nosič bicyklov Thule Epos 2Nosič bicyklov Thule Epos 2
Prílohy:

Thule

Epos 2

2

Áno

60 kg

17,3 kg

69 x 126 x 22 cm, zložený: 69 x 27 x 73 cm

Všetky

Všetky

3", pre plášte do 4,7" remene 985 v príslušenstve

22 - 90 mm

135 cm

25 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol

Bez náradia, za pár sekúnd

5 rokov

Skladací nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre 2 bicykle Thule Epos 2

 • Výrobca Thule uviedol na trh nový, jedinečný nosič bicyklov na ťažné zariadenie. S novým patentom sklápateľných a zároveň teleskopických oporných rámov sa stáva najuniverzálnejším nosičom na trhu pre všetky typy bicyklov a elektrobicyklov. 
 • Thule Epos je navrhnutý tak, aby ste pri preprave bicyklov strávili čo najmemej času. Šikovné riešenia vám maximálne uľahčia manipuláciu ako s nosičom tak i s bicyklami. Tento nosič je úplne skladací, preprava a skladovanie ešte neboli jednoduchšie a sklopná funcia pre prístup do batožinového priestoru je ako vždy v základnej výbave. Vašim bicyklom bude zabezpečená skvelá starostlivosť. Veľký rozostup medzi bicyklami, prispôsobenie pre exra veľké rázvory, jednoduché uchytenie i veľmi širokých plášťov. Thule Epos je pripravený na všetko.
 • Odborníci v Thule navrhli aj skvelé príslušenstvo. Thule Epos Bike Repair Holder vám pomôže v prípade potreby opraviť váš bicykel. Zámok Thule High Grade Lock bol vyvinutý v spolupráci s poprednou spoločnosťou v obore ABUS, aby vaše bicykle boli čo najlešpie chránené. Elektrobicykle sú ťažké, určite oceníte i nakladaciu rampu Thule Epos Foldable Loading Ramp.

 • Kompatibilita so všetkými druhmi bicyklov a elektrobicyklov je tu na mieste. Patentované teleskopické ramená s otočným držiakom a popruhmi vystuženými nerezovým jadrom spolahlivo posúžia k upevneniu biyckla o rám alebo zadné koleso.

 • Vysoká nosnosť 30 kg umožní prepraviť aj tie najťažšie elektrobicykle.

 • Vzdialenosť 25 cm medzi bicyklami znižuje riziko kontaktu bicyklov a ich poškodeniu.

 • Extra dlhé teleskopické držiaky umožnia i prepravu bicyklov s veľkým rázvorom až do 135 cm.

 • Kolesá k nosiču zaistíte popruhmi, ktoré silno dotiahnete prackami s račňou. Základné plastové popruhy sú vhodné pre plášte do 3.2". Pre širšie plášte až do 4,7" treba dokúpiť dlhšie poprohy Thule XXL Wheel Strap 985 v príslušenstve.

 • Plne skladacia konštrukcia uľahčuje samotnú montáž, manipuláciu, uskladnenie, či uloženie do batožinového priestoru vozidla.

 • Veľmi jednoduchý prístup do bažinového priestoru. Keď sú naložené bicykle na nosiči stačí stupiť na pedál a bicykle nakloniť. Vznikne dostatočný priestor pre otvorenie dverí. Ak bicykle na nosiči nie sú, sklopnú funciu ani nie je potreba odistiť. Len si sklopíte oporný rám a dvere otvoríte.

 • Montáž je veľmi rýchla. Samostabilizujúci pákový mechanizmus upevní nosič na ťažné zariadenie iba utiahnutím páky. Pre lepší úchyt je moment utiahnutia páky nastavovateľný ručnou skrutkou. Uchytenie vyladíte do dokonalosti.

 • Integrované držadlá a primeraná hmostnosť sú zárukou nenáročnej manipulácie.<< Späť na zoznam produktov