Nosič bicyklov Atera Strada Sport M3 Black Edition!

Produkty

Cena: 

529.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

Osobný odber Trenčín - zdarma, Osobný odber Žilina - zdarma

022685B

Nosič bicyklov Atera Strada Sport M3 Black Edition!Nosič bicyklov Atera Strada Sport M3 Black Edition!Nosič bicyklov Atera Strada Sport M3 Black Edition!Nosič bicyklov Atera Strada Sport M3 Black Edition!Nosič bicyklov Atera Strada Sport M3 Black Edition!
Prílohy:

Atera

Strada Sport M3 Black Edition!

3

Áno

Max. 66,9 kg

18,1 kg

1000 x 200 x 720 mm

Všetky

Všetky

2,4 palca, pre širšie plášte dlhšie remene v príslušenstve

25 - 80 mm, pre 80mm+ adapter v príslušenstve

130 cm

18 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !

Pump-Fix - pákový mechanizmus

3 roky

Nosič bicyklov Atera Strada Sport M3 Black Edition!
  • Nosič bicyklov Strada Sport M3 je veľmi kvalitný nemecký nosič a patrí svojimi proporciami a vlastnosťami medzi najlepšie nosiče bicyklov na ťažné zariadenie na trhu. Je najpredávaejším nosičom z našej ponuky.

  • Tento nosič je určený na prepravu 3 bicyklov avšak s použitím adaptéru 022624 dostupným ako príslušenstvo je možné rozšíriť kapacitu na 4 bicykle.

  • Je vhodný aj na prepravu 2 ťažkých elektrobicyklov.

  • Atera Strada Sport M3 je vybavená sklopnou funkciou, takže dostať sa k batožine do kufra aj s naloženými bicyklami na nosiči nieje problém.

  • Atera Strada Sport M3 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použiťia náradia.  Dokonalé plne automatické upínacie pákové zariadenie umožňuje nosič uchytiť bez nutnosti nastavovania a dotatočnej aretácie. Jednoducho iba položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku. Výhodou je aj to že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia. Následne je nosič jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom zatlačením páky zaistiť.  Indikátor na uchytení vám naznačí, že nosič je bezpečne pripevnený.

  • Atera Strada M3 má veľmi kompaktné rozmery : š. 1000 / v.  200 / d. 720 mm. So svojou šírkou 1 m sa určite zmestí do väčšiny batožinových priestorov automobilov.

  • Držiaky rámov bicyklov sú konštruované veľmi precízne. Je možné ich otočiť všetkými smermi. Chránia bicykle proti poškodeniu - mäkký gumenný povrch úchytov a gumenný doraz na remeni. Račňa je konštruovaná tak, že pri dosiahnutí požadovaného napnutia preskočí na remeni na ďalší zub. V podstate je nemožné rám bicykla poškodiť. Uchytávací remeň je vystužený kovovým jadrom, čím dosahuje veľkú pevnosť a chráni bicykle pred odcudzením. Každá račňa na držiakoch rámov je vybavená zámkom. Uchytí guľaté i oválne rámy od O 25 mm - do O 80 mm.

  • Držiaky kolies Atera sú zámerne vytvorené ako kliny pod kolesá, aby sa eliminovali enormné bočné, ťahové a šmykové zaťaženia. Takto je koleso chránené pred akýmkoľvek poškodením - malý detail s veľkým efektom. Koleso do držiaku uchytíte jednoducho pomocou plastových ozubených remienkov a dotiahnete račňou. Upínacie remienky na držiakoch majú dĺžku 25 cm - sú vhodné na priemery plášťov do 2,4 palca (61 mm). Pre širšie plášte sú dostupné dlhšie remienky 30 cm (O do 3 palcov - 76 mm) a 35 cm (O do 4 palcov - 101 mm) ako príslušenstvo.

  • Pozície bicyklov majú od seba odstup 18 cm.

  • Elektrická zástrčka-koncovka svetiel je 13 pólová. Ak máte 7 pólovú zásuvku na ťažnom zariadení, elektrickú redukciu-adapter vám pri kúpe nosiča dodáme zdarma. Stačí si ju vyžiadať pri objednávke v poznámke. << Späť na zoznam produktov