Nosič bicyklov Atera Strada Evo 2 - E-BIKE

Produkty
-16%

Cena: 

449.00 EUR

Vrátane DPHStará cena: 539.00 EUR

ATERA (DE)

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

ZADARMO !

ZADARMO !

022700

Akcia
Odporúčame
Nosič bicyklov Atera Strada Evo 2 - E-BIKENosič bicyklov Atera Strada Evo 2 - E-BIKENosič bicyklov Atera Strada Evo 2 - E-BIKENosič bicyklov Atera Strada Evo 2 - E-BIKENosič bicyklov Atera Strada Evo 2 - E-BIKE
Prílohy:

Atera Strada EVO 2

2

2

1080 x 315 x 600 mm

14,5 kg

60 kg

Všetky

Všetky

25 - 80 mm

Áno

Áno

Áno

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !!!

Bez náradia, za pár sekúnd

3 roky

Nosič bicyklov Atera Strada EVO 2- E-BIKE  
  • Exkluzívny nosič pre 2 elektrobicykle od nemeckého výrobcu ATERA.
  • Unikátne prevedenie s modernými výraznými svetlami pre lepšie osvetlenie a zvýšenie bezpečnosti.
  • Tento nosič je vhodný na prepravu 2 elektrobicyklov. Použitím adaptéru 022710 dostupným ako príslušenstvo v cene 100,00 EUR s DPH je možné zvačšiť kapacitu na 3 bicykle.STRADU EVO upevníte pomocou pákového upínania na akékoľvek ťažné zariadenie jednoducho, rýchlo a hlavne bezpečne za pár sekúnd.
  • Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom rýchlo zatlačením páky zaistiť.
  • Dostať sa do batožinového priestoru auta počas cesty s naloženými bicyklami? Toto ešte nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí odistiť poistku, stupiť na pedál a nosič jednoducho odtiahnuť od auta. Medzi bicyklami a autom vznikne miesto pre pohodlnú manipuláciu s batožinou a samozrejme neobmedzuje otváranie zadných dverí.
  • Strada EVO 2 jej veľmi kompaktný nosič a so svojou šírkou 108 cm sa určite zmestí do väčšiny ak nie do všetkých batožinových priestorov automobilov.
  • Držiak rámov bicyklov je určite najsofistikovanejší na trhu. Uchytí oválne ako aj guľaté rámy až do 80 mm obtiahnutím popruhom jednoducho a bezpečne. Taktiež je jednoducho odnimateľný. Plastový popruh je vystužený kovovým jadrom. Pomocou otáčacích kĺbov bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.
  • Nosič je vybavený 13 polovou elektrickou koncovkou pre zapojenie svetiel. Elektrickú redukciu (adaptér) z 13 pol na 7 pol v cene 12,00 EUR dostanente v našom obchode zdarma !!!

Atera adaptér pre 3 bicykel pre Strada EVO 2

Atera adaptér pre 3 bicykel pre Strada EVO 2
100.00 EUR

Zvyšuje prepravnú kapacitu nosiča Strada EVO 2 na 3 bicykle.

Skladom

<< Späť na zoznam produktov
Pravý blok - najbližšia predajňa
Pravý blok - sociálne siete