Nosič bicyklov Atera Strada DL 3 + adapter 022611 (3+1)

Produkty

Cena: 

719.00 EUR

Vrátane DPH

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

6.00 EUR s DPH

ZADARMO !

022601/022611

Atera

Atera Strada DL 3

4

Áno

63 kg

16,9 kg

1000 x 250 x 840 mm

Všetky

Všetky

2,4 palca, pre širšie plášte dlhšie remene v príslušenstve

25 - 80 mm, pre 80 mm+ adapter v príslušenstve

130 cm

18 cm

Áno

Áno

Áno

13 pol, adapter na 7 pol v našom obchode zdarma !

Bez náradia, za pár sekúnd

3 roky

Nosič bicyklov Atera Strada DL 3 + adapter 022611 (3+1)
  • Nosič bicyklov na ťažné zariadenie ATERA STRADA DL 3 je jeden z najlepších nosičov na trhu a patrí medzi najpredávanejšie nosiče v Európe.
  • Tento set nosič + adapter je určený na prepravu 4 bicyklov.
  • Čo je na Strade DL také jedinečné? Určite jeho nie sklápacia ale vysúvacia funkcia, ktorá vysunie bicykle od zadných dverí na dostatočnú vzialenosť aby sa mohli otvoriť zadné dvere, čo ocenia aj majitelia áut, ktorým sa otvárajú dvere do boku. Samozrejme vzniká väčší priestor pre manipuláciu npr. s batožinou.
  • Stradu je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použiťia žiadneho náradia, čo zabezpečuje nové upínacie pákové zariadenie, iba položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku.
  • Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom rýchlo zatlačením páky zaistiť.
  • Váha nosiča aj s adaptérom posúva Stradu medzi najlahšie nosiče na ťažné zariadenie pre 3 bicykle.
  • Nie je len ľahký ale aj veľmi kompaktný, so svojou šírkou 1 m sa určite zmestí do väčšiny ak nie do všetkých batožinových priestorov automobilov.
  • Držiak rámov bicyklov je určite najsofistikovanejší na trhu. Uchytí oválne ako aj guľaté rámy väčšiny veľkostí obtiahnutím popruhom jednoducho a bezpečne. Plastový popruh je vystužený kovovým jadrom. Pomocou otáčacích kĺbov a mierneho zakryvenia tyče držiaka bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.
  • Elektrická zástrčka-koncovka svetiel je 13 pólová. Ak máte 7 pólovú zásuvku na ťažnom zariadení, elektrickú redukiu-adapter vám pri kúpe nosiča dodáme zdarma. Stačí si ju vyžiadať pri objednávke v poznámke. 


<< Späť na zoznam produktov