Strešný box Atera Casar XL Brilliant Black

Produkty

Cena: 

579.00 EUR

Vrátane DPH

ATERA (DE)

SkladomExpedujeme do 24 hodín!

ZADARMO !

ZADARMO !

082294

5 rokov

Strešný box Atera Casar XL Brilliant BlackStrešný box Atera Casar XL Brilliant Black Atera Casar LStrešný box Atera Casar XL Brilliant Black Atera Casar LStrešný box Atera Casar XL Brilliant Black Premium-FitStrešný box Atera Casar XL Brilliant Black Atera Casar LStrešný box Atera Casar XL Brilliant Black Atera Casar LStrešný box Atera Casar XL Brilliant Black Atera Casar LStrešný box Atera Casar XL Brilliant Black Atera Casar LStrešný box Atera Casar XL Brilliant Black Atera Casar L
Prílohy:

215

90

43

207 x 85 x 42 cm

540 l

20,5 kg

75 kg

Premium-Fit

Obojstranné / SafeGuard systém - 6 bodové

ABS/PMMA

Čierna metalíza

205 cm

8 / 5

95 mm / 35 mm

Áno, s adaptérom 29772

Áno

Áno / Áno

Strešný box Atera Casar XL Brilliant Black

Nemecký výrobca Atera uvádza na trh nový model strešných boxov Atera Casar. Kvalita boxov Atera sa vyšvihla na najvyšší stupeň. Praktický moderný dizajn je vynikajúco zladený s aerodynamikou. Patenty otvárania a zatvárania či montáže na strešný nosič sú jedinečné a veľmu uživateľsky prívetivé. Obsluha je úplne jednouchá! Atera Casar XL s objemom 540 l je pre vás ten správny strešný box na lyžovačku či letnú dovolenku.

 • Výborný pre prepravu outdorevej výstroje, batožiny, či kompletnej lyžiarskej výbavy (lyže, lyžiarky, prilby). Do modelu Atera Casar XL sa zmestí 8 párov lyží do 205 cm alebo 5 snowboardov.

 • Veľmi silný a nárazu odolný syntetický materiál ABS/PMMA je vysoko rezistentný voči UV žiareniu, vďaka čomu bude strešný box po dlhé roky vyzerať ako nový.

 • Rýchloupínací čeľusťový systém Premium-Fit vám umožní box pripevniť čisto, rýchlo a jednoducho.  Vhodný je pre tyče strešných nosičov až do šírky 95 mm a výšky 35 mm. Indikátor uťahovacieho momentu vás upozorní pri dostatočnom utiahnutí kliknutím.  Ideálne a pohodlné upevnenie na takmer všetky typy strešných nosičov i so širokými aerodynaimckými tyčami ako majú Thule WingBar, Atera AeroProfil, Yakima WhispBar atď.

 • Box je vybavený obojstranným otváraním. Praktická funkcia boxu, ktorá vám umožní lepší prístup k prepravovaným veciam i uľahčí montáž na strešný nosič.

 • Novinkou je jedinečný otvárací a zatvárací mechanizmus (open & closse assist). Potiahnutím ergonomickej rukoväťe aktivujete otváracieho asistenta, ktorý veko boxu zdvihne o pár centimetrov a zmierni tlak nosných vzpier čo uľahčí otvorenie boxu. Pri zatvorení strešného boxu sa rukoväť automaticky zasunie a zvukový signál KLIK vám oznám, že box je bezpečne zatvorený.  Bezpečnosť pri tomto systéme je na 1 mieste. Ak by ste aj zabudli vybrať kľúčik a nechali zámok v otovorenej polohe, môžete si byť na 100% istý, že box sa máte bezpečne zatvorený a neotvorí sa vám za jazdy.

 • Strešný box vďaka zníženemu dnu zakryje tyče strešného nosiča a tým zabezpečí lepšiu aerodynamiku, tým menší odpor vzduchu a nízku hlučnosť.

 • Silné dvojčinné vzpery vám vďaka integrovanej silnej strune a klbu pomáhajú pri otváraní tlačením veka do otvorenej polohy a pevne ho držia otvorené.  Následne zasa pri zatváraní tlačia veko do správnej zatvorenej polohy.

 • Kovové výstuhy v spodnej časti zabezpečia nosnosť až 75 kg, väčšiu tuhosť a zabránia nežiadúcim vybráciám.

 • Výbavou boxu sú aj 3 textilné popruhy pre zabezpečenie nákladu.  

 • K strešnému boxu sú v balení 2 kľúče.

 • Strešné boxy Atera sú certifikované podľa prísnych noriem ISO11154 a podľa bezpečnostných predpisov TUV.

 • Záruka 5 rokov.


Hapro T-adapter MF/PF 29772

Hapro T-adapter MF/PF 29772
40.00 EUR

Adaptér pre upnutie boxu do T drážky.

Skladom

Hapro Bag Set

Hapro Bag Set
139.00 EUR

Sada kvalitných tašiek do autoboxu.

Skladom

Thule MultiLift 572

Thule MultiLift 572
109.00 EUR

Pre uskladnenie strešného boxu na strop.

Skladom

Hakr Space Pro 1301 - Držiak autoboxu na stenu

Hakr Space Pro 1301 - Držiak autoboxu na stenu
29.00 EUR

Jednoduché riešenie na uskladnenie boxu na stenu.

Skladom

Hapro Roofbox Cover XL

Hapro Roofbox Cover XL
39.00 EUR

Ochranný návlek na strešný box.

Skladom

<< Späť na zoznam produktov
Pravý blok - najbližšia predajňa
Pravý blok - sociálne siete